Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új nagyobb Audi-khoz miétr...

Az új nagyobb Audi-khoz miétr nem lehet halogén lámpát venni?

Figyelt kérdés
Ez mekkora hülyeség. Nagyon felháborodtam.
2017. aug. 28. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert kiment a divatból. Ma már a HID és a "kis" LED ára is lement, most épp a mátrix LED és a lézer az, ami drága. De az előbbi két megoldás már olyan áron van, hogy simán lehet alapfelszereltség. Márpedig egy 10 millió feletti autónál muszáj drága, vagy legalább annak tűnő technikát használni mindenhol, hogy a vevő értse, mire adta ki azt a rengeteg pénzt.
2017. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a halogén lámpát. Tetszik maga a forma és szín is. Kár érte.
2017. aug. 28. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett annak idején a fekete-fehér Junoszty kistévém, de most azért nagyon élvezem a 123cm-es Full HD LED tévén a sportműsorokat nagyfelbontásban! :-)
2017. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mókás, vegyél Volga-t.


az egész autóipar nevében kérek elnézést, hogy fejlődünk:)

2017. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Halogén lámpánál azt hogy értelmezzük, hogy tetszik neked maga a "forma" ?
2017. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szomszédoknak is ezt adta elő, hogy jajj ő azért nem vesz vadi új a6/a8ast, mert nincs halogén égővel, ezért vett helyette 15 éves suzukit.
2017. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért nem lehet faküllős kereket, és kurblis indítást, kézi szivatót sem.

Múlt századi technológiák.

2017. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mondhattok akármit az új ledes lámpák olyanok mint egy karácsonyfa.

[link]


Ez még normálisan néz ki.

2017. aug. 29. 12:33
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, beültetnélek egy LED lámpákkal szerelt Audiba, hogy menj vele a vaksötétben, valami elhagyatott erdős, kátyús utakon, utána meg beültetnélek egy halogén lámpásba. Kiváncsi vagyok, hogy utána is ez lenne a véleményed? Inkább dicsérni kéne az Audit, mert világítás technikában ők a leginnovatívabbak, márpedig látni és látszani az egyik legfontosabb dolog a közlekedésben.
2017. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!