Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autónak nagyobb a...

Melyik autónak nagyobb a fenntartása BMW vagy Audi?

Figyelt kérdés
Szervizelés,biztosítás,adó stb.

2017. aug. 6. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet válaszolni. Van millió egy féle modell, millió egy féle műszaki felszereltséggel, millió egy féle állapotban.
2017. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt már régi 7-es BMW-m és volt már audi a8-am.Mind a kettő egy horror volt,főleg a súlyadó meg a benzin volt a sok...,de az alkatrészek is horror áron voltak mindkettőhöz.
2017. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Az Audinak olcsóbb mert sok benne az olcsó VW alkatrész és ugyanemiatt a szerelők is jobban értenek hozzá. Pl többségében ugyanazok a motorok vannak az Audikban mint pl a Volkswagenekben vagy a Skodákban vagy Seatokban.
2017. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Pontos típust mondhattál volna...


Nem mindegy hogy egy aránylag egyszerű régi A3-A4-esről van szó, vagy pedig egy R8-asról, esetleg S8-ról...

2017. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Meg a magyarok a BMW-alkarészt felszorozzák, mert azt hiszik mindenki burzsuj, akinek jut egy kopott BMW.

Korábban volt E39-em, gondoltam magyarországon olcsóbb lesz talán a kupplung. 100 ezer felett volt. Németeknél a Sachsot megvettem 200 euróért.


Az átlag audinál nem annyire pofátlanok.

2017. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Azonos kategóriában olcsóbb az Audi, na meg megbízhatóbb is, így kevesebbet kell rá költeni
2017. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Biztosítás, adó, stb, ez nem a márkától függ.


Szervizelés pedig attól, hogy milyen autó, milyen motor van benne, dízel vagy benzin.

2017. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Audi fenntartása olcsóbb, egyrészt a konszern miatt, de alapból megbzhatóbb, ritkábban romlik el, mint a BMW. Tapasztalat, nem a márka lehúzása miatt írom.
2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordított tapasztalatom van. :) Ki milyet fog ki..
2017. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg audi tapasztalatom nincs, de vettem egy öreg e46ost, a rettegett 320d-t, üzembejárós autónak. A lényeg annyi volt hogy keveset egyen, és ne sajnáljam a poros környezetben.

190-ezerrel vettem, azóta 260 ezer van benne, és csak megy, meg cserélik az kopóalkatrészeket benne.


Szerintem ott a gond, hogy otthon amit 160 ezerrel adnak el, abban valójában már 300 felett van, ezeknek meg ott már lassan vége.



A sutyerák alkatrészkereskedönek aki lepontozott, köszönöm, ezzel engem igazol. Csak a pofabör vastagsága határozza meg a BMW alkatrészárakat magyarországon, semmi más.


Az árlag audit meg arra értettem, hogy nem valami S8 vagy hasonló.

2017. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!