Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik néz ki jobban bmw x5...

Melyik néz ki jobban bmw x5 vs x6?

Figyelt kérdés
és melyik jobb?
2010. máj. 25. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az X5. Az X6 finoman szólva undorító, nem is tudom, hogy ki az aki megvesz egy ilyen ocsmány autót. Süt róla, hogy hivalkodó, gusztustalan seggarcoknak szánták. Amúgy műszakilag szerintem mindkettő ugyanolyan jó, hasonlóak a paramétereik.
2010. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
x5
2010. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem akarok megsérteni senkit, de akinek ez a véleménye egy ilyen autóról, hogy gusztustalan seggarcoknak szánták, az vagy irígy, vagy bunkó.


igen, valóban az veheti meg akinek van rá pénze, és nem a középosztályt szolgálja, de ha egy magamfajta, anyagilag rosszul álló férfinak lenne pénze valaha, lehet hogy megvenné. és nem tartom magam seggarcnak, sőt, ha lenne pénzem egy ilyen autora akkor se tartanám.


és szerintem az x6 szebb, mert modernebb a külső. ez a saját meglátásom, kiváncsi vagyok valaki egyetért e velem.

2010. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem igazából mind2 tetszik de ha választanom kell akkor hááttttt X6 legyen...
2010. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő szép, de az X6 szebb.

teljesen egyetértek a 3.-kal!

"Melyik jobb?"

istenem, teljesen ugyanaz a kocsi csak más a hátulja!

minden ugyanaz benne, csak 1millával drágább

2010. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Valóban kicsit elragadtattam magamat, felháborít, hogy a BMW ilyen ronda autókat enged ki a gyártósorairól az amúgy szép X5 és X3 mellett. Persze ez az én egyéni meglátásom és problémám. És őszintén szólva némiképp irigy vagyok azokra, akik megengedhetik maguknak, hogy X6-ot birtokoljanak, de a helyükben biztos, hogy valami elegánsabb típust választanék, nem egy ilyen hivalkodó ocsmányságot.
2010. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit elragadtattam magamat, DE felháborít
2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Audi Q7, de ha ezek közül kell akkor inkább X6. AUDI a legjobb!
2010. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert e kettő közül választottam és az x6-os lett és hogy jól választottam-e?
2010. máj. 26. 08:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő más.:

X5-X6 De nem mondhatnánk ,hogy ronda autó mert annyi X6-ost látni az utakon.Vagy maximum az embereknek nincs izlésük

2010. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!