Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW-nek a CR-TDI vagy a...

A VW-nek a CR-TDI vagy a PD-TDI vált be jobban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kívánncsi hogy a két motortípus közül melyik a beváltabb kinek mi a véleménye róla és miért pont az a vélemény.
2011. okt. 24. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül váltottak PD-ről CR-re.
2011. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mind2 vezettem már, én a PD szeretem jobban, mert kicsit mintha "erősebb lenne" (pedig maga a motor gyengébb volt(1.9 PDTDI)). Szebb a hangja is, és jó a fogyasztása. A sok ember, aki azt mondja hogy gyakran meghibásodik, vagy hazudik, vagy csak hallotta és azt adja tovább. 2 PD-s autónk volt, mind2 200e után adtuk el, addig semmi gond nem volt velük. A neten 800e km es videó is van!( http://www.youtube.com/watch?v=RjTsBnDPF4o)


A CR lehet hogy korszerűbb, de egyre jobban a benzines motorhoz hasonlít.

2011. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően mindkét motor jó, de a PD esetén a 2 literes változat az nagyívben kerülendő, nagyon sok probléma van velük. Az 1.9-es az egy kiváló motor, erős, takarékos, viszont, az újabb CR TDI elviekben még takarékosabb és sokkal csendesebb lett, nembeszélve a CO kibocsájtásról. A PD-k szeretik az olajat, a CR-ről sajnos nemtudom...

Nekünk PD TDI volt csak 1.9-es Passatban és Superbben (a passat ette az olajat a superb nem...) mindkettő hibátlanul működött, viszont sajnos volt szerencsénk 2 litereshez is, azzal volt baj bőven ( B6 passat).

2011. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!