Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Celerio jó választás...

Suzuki Celerio jó választás lehet?

Figyelt kérdés
Városi autónak szeretnénk. Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban? Bevált kocsi?

2017. aug. 20. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsi autó, gyenge motorral. Ha második, netalán harmadik autónak kell, és tényleg csak városban lenne használva kisebb bevásárlásokhoz, ide-oda járkáláshoz, és belefér anyagilag egy új autó, akkor szerintem nem rossz választás. Viszont ha ez lenne az elsődleges/egyetlen autó a háztartásban, vagy ha mennél vele országúton, netalán autópályán (utóbbin akár csak évi 1-2 alkalommal is), akkor én inkább vennék az árából valami nagyobbat, erősebb motorral.
2017. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*utolsó mondat végéről lemaradt, hogy természetesen használt autóra gondoltam.
2017. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A fogyasztása verhetetlen azt mondják...

Én sok jót hallottam róla, de kíváncsi vagyok még a véleményekre.

2017. aug. 20. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor megnézegettem, hát nem valami nagy eresztés, gondolom nem is sokat fognak belőle eladni. Látszik rajta, hogy ez a Suzuki indiai vonala.

Gondolom újban gondolkodtok: ugyanannyi pénzért én inkább a (használt) Swift mellett tenném le a voksomat. Bár ahogy elnézem 3 millióért kínálnak már bemutatóautókat az új Swiftből is, ami azért komolyabb szerkezet.

2017. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó, bár én inkább Swiftet vennék. Az valamivel nagyobb, a Celerio szerintem túl kicsi, és nem utolsó sorban szerintem a Swift szebb.
2017. aug. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony a fogyasztása, de magas a beltéri zajszint és kényelmetlenek a hátsó ülések.
2017. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Néztük a Swiftet is, de fogyasztásilag a Celerio nagyon jó választásnak tűnik. Egy-két embernek bőven elég, ha nem nagy családnak kell.
2017. aug. 21. 09:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Swiftet se mondanám nagycsaládosoknak, mégis valamivel nagyobb.
2017. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem amennyi az ára, az a 2 millió 7, veri az összes kis kategóriás kocsit, mert ennyiért sokban nincs klíma stb...
2017. aug. 21. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2.7milláért vehetsz például Dacia-t is újonnan, klímával. Tudom, hogy románfrancia, de attól még egyáltalán nem rossz kocsi. De megnézni egyet a kereskedésben, ingyen van és nem kötelező megvenni, viszont így legalább azt is látod.
2017. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!