Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyorsasági motort...

Milyen gyorsasági motort ajánlotok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,és szeretnék elkezdeni motorozni,persze amivel eddig semmi gond sincs,csak az a helyzet,hogy az ilyen crossmotorok,meg robogók,simsonok nem érdekelnek,csak a gyorsasági motorok mint pl a suzuki gsxr600-as.

A kérdést csak azért írtam ki,mert csak a gyorsasági motorok érdekelnek.Hogy kezdjek neki,milyen fajtával?

vagy hogy működik ez? bocs a sok értelmetlen kérdésért,még kezdő vagyok.


2010. máj. 24. 18:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tényleg jó kis motorok ezek a 250-es/400-as sportgépek,de azt is vedd figyelembe,hogy többségük legalább 15 éves vagy még több,40-60e futott km-rel.


Ezek a kis méregzsákok ráadásul 14-18 ezret is elforognak és spormotorok lévén nem is kímélték őket,tehát vásárlásnál nagyon körültekintőnek kell lenned,semmikép se menj egyedül megnézni a motort.


A vételárra pedig számolj rá jó pár tízezer forintot az első kötelező szervizre és az egyéb egyéni problémák orvoslására.


Karbantartásukat az is nehezíti,hogy egy-két modell kivételével mind belpiacosak,ezért alkatrészt is nehezen kapni hozzá,leginkább az angol ebayről lehet beszerezni a cuccokat.


Jogsid milyen van/lesz hozzá?

2010. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
suzuki gsxr 1300 hayabusa
2010. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15:47 Az valójában GSX1300R , az "r" betű a végén van. De ez csak szőrszálhasogatás:)
2010. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Most szeretném a jogsit letenni nyáron...
2010. máj. 28. 17:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Cagiva Mito 125 vagy Aprilia RS 125, tökéletes egy kezdőnek, erős, pörgős, megfelelően felkészitenek ezek a "kis" gépek arra, hogy majd ráülj egy 750-1000ccm-es mocira
2010. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szergejevits válasza:

HA kezdő vagy mindenképp egy 50-est tennék alád hisz minden igazi motoros ismeri a mondás : nem vagy motoros ha nem estél még ... senki sem születik úgy hogy a vérében van a a két kerék "gyakorlat teszi a mestert" (ne vedd a szívedre ha nem vagy az de gyűlölöm az olyan szülőket akiknek van pénzük de eszük nincs , és a 15 éves fiacskájukat egy 600 mocival lepik meg "mert nagyon szeretik" eddig semmi gond de ha a fiúcska most ül életében először mocira onnét nem lehet jóra számítani ... az a gond h nem csak a saját életével játszik hanem másokéval is (MERT NINCS TAPASZTALATA!!!!!!!!!!!!), persze mind két eset sajnálatos ha baleset következik be , de talán az utóbbi tragikusabb ...)szóval , én személy szerint azt ajánlom minnél kisebb motorral kezdj aztán ha jól megy (fél,1 év nekem legalább is)jöhetnek a nagyobbak , írtad hogy a gyorsulásikat szereted hát én nem :) de az aprilia gyár minden nagyságba árul "gyorsasági" mocikat még 50 es be is

Ui.: motorozni a legjobb érzés a világon de ne feledd közben felelősséget vállalsz nem csak magadért hanem másokért is mindenki így motorozzon :))) , ja és born to be wild :)))) Hajrrááá !!! és balesetmentes közlekedést mindenkinek üdv ... vérbeli mocis :))))...

2010. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Póni Romet :) (kiskerekü )
2010. máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kezdőnek 600-as? Bazki! Várják a vesédet..
2010. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

nem érted meg,hogy azt majd csak a későbbiekben szeretnék??

szeretem az értetlen embereket,menj vissza általánosba és próbáld meg megtanulni a szövegértést!! :)

2010. máj. 29. 14:18
 20/20 anonim ***** válasza:
gyorsasagit akarsz te fogyi ogre,, vegyel egy simsont vagy 125öst annal nagyobbat nem ajanlanek de te tudod kellenek a szervek,,,esetleg 250es bandit, mond meg apucinak ha elmesz motorozni a sportgepeddel,h lehet utoljara latnak .,,, 1300as suzuki busat vegyel az joo feléé csak ne belem szaladjal az utakon és ne is masba hanem a fara,,,,de nem birom az ien embereket na mind1 keskeny utat!!!!
2010. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!