Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW 327 miből épül?

A BMW 327 miből épül?

Figyelt kérdés

Mármint azok a 325 ETA 2.7 benzinmotorok más hengerfejjel?

Egyébként az ETA csak a hengerfejben más mint a sima?


2010. máj. 24. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
általában szarból,a legtöbb bömös.
2010. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

?


BMW az egyik legjobb..

2010. máj. 24. 18:14
 3/20 anonim ***** válasza:

elég sok mindenbe különbözhet...nem biztos hogy hengerfej..bár nem vagyok BMW-s..

lehet hogy más vezérlő program,vezérműtengely...sok mindenből(opelnál csináltak olyan hogy 2000res motor(115Le)más vezérmű tengely,meg ECU,és erősebb volt,de kevesebb nyomaték(123Le)...

2010. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

How to made BMW 327 ?

Végy 1 nagy tálat amibe megfelelő arányba keverj be lisztet tojással és tejben oldott élesztot, majd állni kell neki kb 1 órát. Az egésszet önsd bele 1 előre legyártott BMW tortamintába, majd az előremelegített sütőben 2-3 órán átt hegesztjük. Miután a teteje ropogós lett a nagymama kertjében a barack fa mellé 20 lépéssen szépen előre trágyázott földbe elásuk, és ha megfelelő módon ápolod és gondozod 20-30 év mulva talán elkezd csírázni.


Van 1 gyorsabb módszer is majd karácsony előtt írj a Jézuskának vagy a Télapónak hogy küldjön neked 1 BMW recept könyvet :)


Addig is menj el szépen a nyelvtan tanárodhoz és kérjél tőle különórákat kérdésfogalmazásból, biztos örülni fog a kis üres nebuló fejednek. Jogsiról pedig ne is álmodj. Magadfajata hülyegyerekek miatt hallnak meg anyian az utakon, miután itttasan a discobol hazafelé 220 km/h-val repesztesz a frissensült BMW-del.

2010. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

HEHE ..... Eggyetértek a 22:08-as válaszolóval :P

Ne felejsd el néha permetezni :D

RESPEKT for 22:08

2010. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szerintem te kérj a tanárodtól különórákat:

"egésszet" azmeg 1 sz

"anyian" az annyian


Az előremelegítettet úgy kell mondani, hogy előmelegített

"discobol" -ból,-ből rag az hosszú ó vagy ő..


Gratulálok, tényleg nagyon ügyes vagy, és az is nagy intelligenciára vall, hogy 4 perccel válaszod megszületése után megtiszteled magad. Mellesleg azt leírnám, hogy a RESPECT C betűvel van.

Amúgy egy szóval sem mondtam, hogy közútra készül az autó.

Ezekből kb azt lehet levonni, hogy egy 10 éves hülyegyerek vagy, aki kapott egy számítógépet a szüleitől (vagy a Télapótól..)

...ja és van jogsim

2010. máj. 27. 14:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Aha már értem az egészet. Jogsis kisgyereknek apuci megveszi a tuningolt kocsikát játékszernek az éretségik után. Am azt a respect kommentet nem én írtam, de ksz.
2010. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak a párr perc eltérésből, és a 66%-ból gondoltam.


NEM APÁM VESZI


Én veszem saját magamnak, a saját megkeresett pénzemből.

Nem takarodnál már?

2010. máj. 27. 17:28
 9/20 anonim ***** válasza:

Hm hát jó, de te is visszaírtál, szal nemtom hol van az a okos enged szamár szenved.


Am nem ismerlek, szal nem is vonhatom le a következtetést arról h milyen ember vagy. A kocsidhoz pedig sok sikert kívánok. Légy jó gazdája ha már " megsütöd" magadnak :) .

2010. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jó oké elismerem elég racsingosnak tűnt, de tényleg nem annak szántam..

Kb így nézne ki: [link]

Semmi dísztárcsa semmi hülyeség, csak stílusosan :)

2010. máj. 27. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!