Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a FIAT...

Mi a véleményetek a FIAT UNO-ról? (linkkel! )

Figyelt kérdés

Használt autót szeretnék vásárolni és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mit gondoltok a FIAT UNO-ról? Pár embertől azt hallottam, hogy a Fiat-ok megbízhatatlanok, főleg ezeknél a típusoknál. Nekem konkrétan az lenne a fontos, hogy ne fogyasszon sokat, keveset kelljen utána fizetni és azért ennyi kis pénzért viszonylag megbízható legyen! Mit gondoltok?


[link]


2010. máj. 24. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Unot ne,inkább vegyél Tipot.Kb. ugyanaz csak jobb...1.4es motor van benne,keveset fogyaszt.
2010. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Uno nem olyan rossz de nagyobb motorral vedd.


1.3 vagy 1.4 kevesebbet fogyaszt, és a biztosítás se egy húdenagy ugrás

2010. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon néztem a linket, de egyik cimborának volt egy ilyen 1000-es Uno-ja, korrekt kis gép volt, persze nem egy rakéta.

Városba hibátlan. Olaszokról csak annyit hogy nekem is egy Lancia Dedrám van 1.9TD motorral, jó gépek nem kell tőlük félni.

2010. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omadjoe ***** válasza:

ezt a példányt pláne ennyiért nem venném meg! ez eléggé fapados gép. én egy szinte full extrás 1,3 dizel Unot adtam el 85e Ft-ért igaz, h. az MK I. volt és nem az MK II. ami a linken szerepel. ha Unot akarsz akkor néhány jó tanács. 1500ccm-es UNO fogyasztása nálam 7,5 l/100km, 1,3D Uno 4,5l/100km, 1,4turbodizel fogyasztása 5-5,3l/100km. figyelj a taposolemezekre elöl, az elsö tornyokat nézd meg, kulccsal nyomogasd meg, a küszöböket szinén a hátsókerekeknél, mert ott rohadnak mind! tudom, mert több, mint 5 évig kökeményen Unoztam. ismerem öket. a váltókar mindegyiknél málnakeverö, mert ilyenek, és kész. az ülések ülölapjának szivacsa mind szakadt, de palmatex-szel javitható. a világitáskapcsolot érdemes lerelézni, mielött szétolvad a kapcsoló. a fütöradiátor csapja hajlamos a repedésre. a dizelnél nagy az esély a gátrepedésre.

a volt automrol a népitéletet itt olvashatod:

[link]

2010. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tanulságos volt! :)
2010. máj. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!