Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Mazdát és szeretném...

Vettem egy Mazdát és szeretném optikailag megtuningolni, hol találok olyan műhelyet, ahol ilyennel foglalkoznak és nem annyira drága?

Figyelt kérdés

Szóval egyenlőre csak nagyobb lökhárítóra gondoltam. Valaki tudna ajánlani olyan műhelyet?

Elég ritka fajta, ezért nem hiszem hogy lenne legyártva öntőforma.


2010. máj. 24. 11:42
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

De miért egy műhely csinálja? Nem lenne jobb ha magadnak csinálnád? Vaterán láttam egyszer, hogy viszed az eredeti lököst, azt kiegészítik egy sajáttal és a végén egy nagyon szép lökhárító lesz belőle. Ugyanúgy a vaterán láttam olyat, hogy megmondod, hogy hány cm hosszú a küszöb és legyártanak neked egy küszöbspoilert (többféléből lehet választani).


Szerintem az a legjobb ha te szerelgeted össze a dolgokat... (azért éppen ne te öntsd ki formába :D)

2010. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja nem arra gondoltam hogy én öntöm, hanem hogy elviszem a műhelybe ott hagyom és készen lefújva elhozom. Nem nagyon értek hozzá, azért gondoltam, hogy itt segítenek.
2010. máj. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!