Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan mentem át a forgalmi...

Hogyan mentem át a forgalmi vizsgan?

Figyelt kérdés
9 hibavonal van beírva és megfelelt minősítés, de én 11 hibavonalat számoltam. Most mi lesz?

2017. aug. 8. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reklamálj!
2017. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be és verd az asztalt, hogy márpedig meg akarsz bukni! Ne hagyd magad!
2017. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem szólok később nem lehet belőle baj?
2017. aug. 8. 13:54
 4/9 anonim válasza:
100%

Semmi.

Azt már sehol senki se fogja nézni.

Alairtad a jegyzőkönyvet, hogy átmentél?

Ennyi.

2017. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, aláírtam. De gáz lenne ha jövőhéten meg hívnának, hogy rosszul számolt a vizsgabiztos.
2017. aug. 8. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tolatáskor megpadkáztam a kerék oldalát, azt hittem bukó szóval totál felszabadultan vezettem és jól. Vizsga végén betolattam a parkolóba és gratulált a vizsgabiztos a sikeres vizsgához. volt vagy 4 hibavonalam abból egyik az, hogy túl magasra engedtem a fordulatot (amit nem tettem :))


2011-ben vizsgáztam...

2017. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa...hogy te hogy mentél át...félreolvastam a kérdésed.. :D
2017. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, már átmentél. :)


Gratulálok! Balesetmentes közlekedést!

2017. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkkzz vele . Lehet látta rajtad a vizsga biztos hogy izgulsz meg ilyenek . Van pár vizsga biztos aki ha látja hogy nagyon izgulsz , de összeségében jó vagy akkor nem fog ki cseszni veled .

Én februárban vizsgáztam 2 hiba volt rá irva a papirra azt számoltam vagy 6-7 vonalt . Két hiba ami rajta volt a lapon az hogy pirosnál későn fékeztem és a csúszós úton túl csúsztam a vonalon . A másik meg hogy lámpánál vissza raktam 1-esbe és a kuplung pedál meg a fék nyomásával vártam hogy váltson a lámpa zöldre . Amugy meg volt egy tolatásom ahol a kocsi hátsoját fel raktam a padkára meg lejtőn való elinduláskor hamarabb engedtem ki a kéziféket és hátra kicsit meg gurult a verda . De jo fej vizsga biztos volt . Vizsga végén szokásos beszéd , hogy a nemzeti közlekedési hatoság nevében gratulál a sikeres forgalmiviszgához és sok baleset mentes és tpaszlattal teli kilométereket kíván . Én amikor számoltam a vonalakat mondtam is az oktatonak hogy figyelj itt nem 2 vonal van hanem 6 vagy 7 . Annyit mondott hogy ne foglalkozzak vele meg kaptam a jogsit ezzel már senki se fog fogalkozni nem fognak szolni .

2017. aug. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!