Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kenőpénzel át...

Hencsi005 kérdése:

Szerintetek kenőpénzel át megy mindenki a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Persze kivètel a nagyobb hibàk

#forgalmi vizsga #Kenőpènz
2017. aug. 6. 03:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nálam úgy volt, hogy ha jó passzban voltam akkor a vezetés is jól ment, de ha nem, akkor meg hibát hibára halmoztam. Nem voltak súlyosak, de ilyen utolsó pillanatos döntéseknél elszállt az irányítás(pl zöld váltott pirosra és már ott voltam, hogy átmegyek még sárgán, de az oktató hol a fékbe, hol a gázba lépett bele és már bizonytalan lettem).


Aztán mondta, hogy 30 ezer, hogy átmenjek.


A vizsgán meg az addigi teljesítményemhez képest 100% jobban teljesítettem. Nem tudom, hogy pénz nélkül is átmentem volna, de örülök hogy meg lett(még ha így is), mert aztán kicsúsztam volna az időből és nyárra más programom lett, ami a vezetéssel együtt nem lett volna kivitelezhető.

2017. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Inkább csak gyakorolj és vezess jól, így is túl sok idióta van az utakon...
2017. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vezetès megy a parkolàstòl fèlek.

Lehet hülyesèget kèrdezek de mikor kell elkezdeni szedni a kormanyt mondjuk farral jobra .Ùgy emlèkszem azt mondta az oktatò hogy amikor a vàllam a màsik autò első làmpàlyàhoz èr.De lehet akkor mikor az èn autòm hàtsò kereke ès a màyik autò közelebb esö làmpàlyàhoz ami mellè szeretnèk beàllni.Remèlem èrthető voltam.Sokat segitene ha tudnam mikor kezdjem ütközèsig tekerni.Valaki tudna segiteni nem szeretnèk ezèrt megbukni.

2017. aug. 6. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Interneten számtalan oktató videót találsz erről, de a legjobb ha megkérdezed az oktatódat és ő el fogja magyarázni, hogy mikor kell tekerni. Végül is azért fizetsz, hogy oktasson. Ne szégyelld megkérdezni.
2017. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hàt nem sikerült most kb ùgy èrem magam mint egy nyomorèk.Olyat csinàltam mint eddig az òràkon soha.Nagy szabàlysèrtèst.

Hát csak nèztem az ùton de nem làttam.

2 hèt mùlva megyek legközelebb persze ùjra sùlyos 10 ezrekkel hùznak le.Egyàltalàn valò ez nekem?Vagy normàlis dolog hogy 1.megbukik valaki egy nagy figyelmetlensèg miatt????

2017. aug. 9. 08:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is második alkalommal sikerült csak. Nekem azt mondta az oktatóm, hogy az legyen a legnagyobb problémád az életben, hogy nem elsőre lett meg a forgalmid. A második alkalommal már tudtam mire számíthatok, ezért kisebb volt a stressz is.
2017. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy először megbuktatnak. Emiatt kár aggódnod.
2017. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" normàlis dolog hogy 1.megbukik valaki egy nagy figyelmetlensèg miatt"


Mi értelme lenne az egésznek, ha átengednének, amikor valami nagyon csúnya dolgot csinálsz már ott a vizsgán is, abban a kb 1 órában?

2017. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!