Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolóba nekivágják az ajtót...

Parkolóba nekivágják az ajtót a kocsimnak, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos rendszeresen nekivágják az ajtót szegény kis autómnak, bárhova parkolok mindig megtalálnak.Kollegámnak meghúzták egy másik autóval az ajtaját, persze elhajtott a "tettes" .Egy nagybevásárló központben dolgozom, kénytelen vagyok autóval járni munkába( busz , vonat nem játszik) .Mit lehet tenni , szokjak hozzá?


2017. aug. 1. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj minél meszebb a frekventált parkolóktól olyan helyre ahová senki nem áll mert messze van illetve a legalsó szinten. Én mindig így csinálok. A sok lusta barom a lift bejáratához akar állni mindig. Parkolj jó messze akkor talán nem állnak annyian melléd.
2017. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó ötlet, hogy olyan helyre állj, ahová nem sokan tülekednek.

Kamera nincs a parkolóban?

Ha komolyabb kár keletkezik, és feljelentést teszel, a rendőrségnek kiadják a felvételt.

2017. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vásárlóként sem állok meg sose közel, pont az ilyenek miatt. Inkább sétálok 2-3 perccel többet, de nem ba*zák össze az autót.
2017. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz csinálni.

Ahelyett hogy a világ végén hagyod az autód ragassz öntapadó műanyag idomot az ajtóra.

Én minimum kamerába állnék ha a tacskóban melóznék,komolyabb húzás esetére...

2017. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat az esetet elnezve max 15 perc intenziv karomkodas....
2017. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszööm a válaszokat!

Auchanba dolgozok, a kollegának akinek meghúzták a kocsiját van ismerőse a biztonságiaknál, de annyi volt a válasz hogy a kamera nem arra fordult, nem látott semmit és kész.

2017. aug. 3. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!