Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha tzr50! Tudtok róla...

Yamaha tzr50! Tudtok róla valamit mondani?

Figyelt kérdés

Kismotor vásárlás előtt állok és engem a yamaha tzr50 fogott meg! Azt szeretném ha mondanátok rossz/jó tulajdonságokat és akik tudják mire kell odafigyelni egy ilyen motor vásárlása előtt leírnák. :D

Köszi előre is!


2010. máj. 23. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szép motor, csak általában drága ahhoz képest hogy mennyit tud, ezen igazából az idomot fizeted meg. egy kis tuningal, bütyköléssel élvezhető gépet lehet belőle faragni.
2010. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. máj. 23. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

hát nagyon drága, szép de tényleg nagyon drága.

Pedig nekem is nagyon tetszett, de hát nem is vmi erős.

2010. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mit vettél helyette? vagy nem vettél semmilyet csak tetszik maga a motor?? köszi amúgy :D
2010. máj. 23. 21:48
 5/7 anonim válasza:
én is morot választás előtt állok, és én is ennél a típusnál akadtam meg :D szerintem jó kis moci, és az olvasottak alapján nagyon jó kezdésnek. persze azért én is kíváncsi lennék rá, hogy például hogyan kell a teljesítményét kicsit fokozni
2011. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én nemrég vettem egy remek TZR50est 2010 es évjárat 420.000 Ft ért amin volt 1400KM 2-3L ert eszik,nem a legerősebb de már idősebb tesóm egykerekezett is vele,szerintem ha egy jó állapotút tudsz szerezni olcsón akkor jó. a vadonatújnak viszont elég borsos ára van
2012. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"sportmotor.hu/motoros_forum"

"/yamaha/?cmd=showtopic&id=225"


itt több infót találsz, mint a gyakon.

2012. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!