Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autónak mit ajánlanátok?

Elsö autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok. Kb 2 hete kaptam meg.


Elsö autó vétel elött álok de nem tudom milyet vegyek, valami olyasmira gondoltam ami nem is tul drága és megbizható is.


Persze használtakra gondolok.


Ami fontos az hogy Honda Jazz-al tanultam vezetni, és most apám Suzuki Ignis -ét hajtom. Mindkettö kis autó,és amugy nem tetszenek annyira. Csak egy kezdö soförnek könnyebb kis autoval forgolodni.


Ami igazán tetszik a Skoda Octavia, még a Fabia sem rossz. Valamint a VW Passat,Bora,Opel Astra G, Vectrák,stb..


Tehát az ilyen hosszabb nagyobb autók jönnek be nekem, meg ugy mond ezek a Sedan tipusok.


Ti mit ajánlanátok olyan 600 - 700 ezer forintig,?ami jó lenne elsönek,megbizható,és ha elromlik rajta valami alkatrész az ne kerüljön százezrekbe.



2017. júl. 30. 18:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Yugo
2018. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!