Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autónak mit ajánlanátok?

Elsö autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok. Kb 2 hete kaptam meg.


Elsö autó vétel elött álok de nem tudom milyet vegyek, valami olyasmira gondoltam ami nem is tul drága és megbizható is.


Persze használtakra gondolok.


Ami fontos az hogy Honda Jazz-al tanultam vezetni, és most apám Suzuki Ignis -ét hajtom. Mindkettö kis autó,és amugy nem tetszenek annyira. Csak egy kezdö soförnek könnyebb kis autoval forgolodni.


Ami igazán tetszik a Skoda Octavia, még a Fabia sem rossz. Valamint a VW Passat,Bora,Opel Astra G, Vectrák,stb..


Tehát az ilyen hosszabb nagyobb autók jönnek be nekem, meg ugy mond ezek a Sedan tipusok.


Ti mit ajánlanátok olyan 600 - 700 ezer forintig,?ami jó lenne elsönek,megbizható,és ha elromlik rajta valami alkatrész az ne kerüljön százezrekbe.



2017. júl. 30. 18:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Korban pedig úgy 10-15 év körülire gondoltam.
2017. júl. 30. 18:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak az autóra van ennyi pénzed, vagy ebben benne van a papírmunka és az első szerviz?
2017. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag felsoroltad... VW Passat,Bora,Opel Astra G, Vectrák... Ezekből mind kaphatsz ennyi pénzért.


Ezek jók, német vagy japán autókkal nagyon nem foghatsz mellé... Olyan szempontból, hogy ezekhez bőven vannak alkatrészek. Persze mindből benzinest javaslom, dízel felejtős. Egyrészt drágább a javítása, másrészt városba nem való.

2017. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pontosan hogy érted ezt?


Olyanra gondoltam igazándiból amin van müszaki is, és csak az autóra áldoznék 600-700 ezret. Ezek után már csak arra lenne gondom hogy átirják a nevemre. De ezt plusz 50-60 ezerböl meglehet oldani ahogy halottam.

2017. júl. 30. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ilyenkor érdemes elvinni egy szervizre: olaj és szűrők cseréje, vezérléscsere, minimum fékbetét csere stb...
2017. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Honda Civic, Mazda6, Toyota Avensis
2017. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előjöhetnek bajok egy használt autónál, amit vásárlásnál nem evszel észre, ezért 100 ezer tartalék mindig legyen otthon. És igen, olaj és vezérmű cserét illik azért vásárlás után... Ami szintén 50-60 körül lesz. De ez változó.
2017. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is most vizsgáztam egy hete, most az okmányirodából az sms-t várom már, hogy végre a kis utcákon kívül is vezethessek már. Én Volkswagen borát vettem. 2000 euró volt + a behozatal németből. Lepapírozással,szervizzel,névreírással,stb. 900 és egymillió között fog megállni.
2017. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én első generácios fabia kombival kezdtem pár hete imádom a kombimat egykori családi gép , de a családunk ki nőtte nekem meg alapbol kellet volna valmi verda így amit kocsira szántam pénzt azt fater meg kapta én meg a kis 1.2-es 12 szelepes kombit uj családi verda meg egy vw T5 multivan lett . Ajánlom a fabiát közepes méterű , nem egy nagy fentartású kocsi és a fogyasztása is jó 4.5liter/100km vegyesbe el járok a kis 3 hengeres 1.2-esel nem egy erő gép , de tudja amit kell és nem megy rosszul . Én ez a kis idő alatt amiota az enyém én meg vagyok elégedve vele , sokan néznek hogy 17 évesem friss jogsival egy kombival járok , de jó kis autó az 5 ajtos kisebb eleinte az volt a tervem , de tudom hogy jobban jártam a kis kombival mivel tudom a multját 6 éves korom óta a családban van így az a 11 év eléggé össze kötött vele érzemileg :)
2017. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Találtam egy szép megkimélt fekete szinű Volkswagen Borát,most elsején vettem meg. Végül ez lett.
2017. aug. 3. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!