Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják szánalmasnak...

Miért tartják szánalmasnak sokan a bmw-ket?

Figyelt kérdés

legalábbis itt online tök sokan szidják, meg kritizálják.


De miért?

Nem vagyok elvakult bmv-s, de nekem tetszenek ezek a kocsik, és egyszerűen leírhatatlanul más vezetni még egy régebbi bömöst is mint pl. egy 3 as golfot.....

sokkal jobb, meg egyszerűen más jó értelembe!!!!!!!

nem is túl drága, esetleg az alkatrészek drágák, de amit hajtanak az szét is megy egy idő után, szóval én ezen nem csodálkozom...

VÉLEMÉNYEK?


2010. máj. 22. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnálatos az eset amit előzőekben leírtál de mi köze a feltett kérdéshez ????
2010. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

22:20


Ja, gondolom te nagyon értesz hozzá.


Csak elárulom, hogy Amerikában rohadt sok 3-as meg 5-ös van..


M3 is hármas, ha nem tudnád, és az amerikai autók 95%-ánál sokkal gyorsabb.

335i szintén egy brutális állat.


Jim Carrey is biztos azért csípi a BMW-ket mert Trabik.

2010. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
annak amit leírtam olyan köze van a kérdéshez hogy ezután a tulaj megkérdezte tőlünk nagyképűen hogy és akkor mi van ha a lányom a terepjáróval jön?.... ennyit a nagyképűségről meg a bmw , audisokról ... azt hiszik mert van pénzük mindent el tudnak tusolni, meg felvághatnak mindennel...
2010. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A tulajdonosaik vannak elszállva maguktól. De csak addig, amíg vagy 2x be nem szopatja őket a fedélzeti számítógép....
2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!