Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják szánalmasnak...

Miért tartják szánalmasnak sokan a bmw-ket?

Figyelt kérdés

legalábbis itt online tök sokan szidják, meg kritizálják.


De miért?

Nem vagyok elvakult bmv-s, de nekem tetszenek ezek a kocsik, és egyszerűen leírhatatlanul más vezetni még egy régebbi bömöst is mint pl. egy 3 as golfot.....

sokkal jobb, meg egyszerűen más jó értelembe!!!!!!!

nem is túl drága, esetleg az alkatrészek drágák, de amit hajtanak az szét is megy egy idő után, szóval én ezen nem csodálkozom...

VÉLEMÉNYEK?


2010. máj. 22. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem magát a BMW-t, mint márkát senki nem találja szánalmasnak, annál inkább a sofőrt.

Itt egy példa, amiről beszélek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__875..

2010. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az autóval, sokkal inkább a tulajdonosukkal van problémájuk a nagyképű öntelt elégedettségük miatt. De persze ki érezné, hogy övé a világ amikor egy több milliós BMW van alatta? Egyébként szomorúan látom, hogy a BMW is kezd tucat cigány autó lenni...
2010. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos egyre több van belőlük...de ez nemfeltétlen jelent rosszat a bmw tulajoknak hiszen így a bontóba is több kerül ezáltal az alkatrészek ára csökkenhet.....
2010. máj. 22. 17:13
 4/14 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szolokhoz

semmi baj sincs a bmw-vel csak a tulajdonosok vannak elszálva(TISZTELET A KIVÉTELNEK)

2010. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát igen elég olcsón lehet tartani pl E30-at.

Nekem is van egy 316-os.

Csak sajnos tényleg az a baj hogy a sok hülye csak nyüstöli, vagy leamortizálja, esetleg még tuningolja is.


Ahogy néztem egyik nap 3-4 eredeti E30 van a használtautón.

És ez sajnos nagyon kevés :S

2010. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bármennyire is BMW-párti vagyok, szeretem a motorjaikat, azért be kell ismerni, hogy még az M52-es szériánál is előfordulhat elég komoly mennyiségű olajfogyasztás.
2010. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

19:09


Olajfogyasztást 3 év alatt nem tapasztaltam

(21 éves gyári állapotú M40 1.6)

2010. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kis 3-as BMW-re amerikában úgy néznek mint mi a trabantokra. Ott komolyan trabinak számít !!!!
2010. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen! Példát mondok: Adott egy audi a7-es! És a járni képes pici unokatesóm! a nagyobbik testvére 6-7éves kinyitotta a kaput nem figyelt a picire a pici meg futott volna a busz után az audi sofőrje meg elcsapta.. 39 méteres féknyom van a kisgyerek az út másik oldalán zúzódásokkal meg vérző szájjal az autó eleje behorpadva a kisgyerek egyik cipője a kerék alatt a másik az út másik végén az audi sofőrje meg telefonált meg nyomogatta ki a horpadást illetve elrugdosta a kerék alól a cipőt ! Kiderült hogy rendőr fia ezért megúszta egy kis büntetéssel ráadásul a gyereket azonnal mentő vitte el és még a csávónak állt feljebb hogy elütötte a gyereket és körülbelül 7-en láttuk amit ott művelt a kocsijánál ráadásul egy enyhe büntetést kap mikor a kisgyerek már az utcán állt mielőtt odaért ... na ennyit az ilyen nagyképűekről.. azt hiszik övék a világ... nem csoda hogy nem tetszik senkinek az ilyen hüle nagyzolós ember...
2010. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mármint mielőtt elütötte látnia kellett volna a gyereket... kanyarból kifelé jövet 300 méter egyenes... biztos nem 60-al ment na meg nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett
2010. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!