Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne megoldani hogy...

Hogyan lehetne megoldani hogy a kocsim fényesen ragyogjon?

Figyelt kérdés
eredetileg metál színe volt de most hiába mosom le csak tiszta lesz az eredeti színét hogyan lehetne visszanyerni?
2010. máj. 22. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg felpolírozni! Én mikor nem volt gépem kézzel csináltam ;) Tökkéletesen visszaadja a fényezés színét világosítja is egy kicsit . Én sonax polírozószerrel szoktam (benzinkúton lehet kapni) . Először lemosod az autót utána egy szivacsal vagy olyan ruhával amivel jól el tudod oszlatni a szert felviszed (természetesen olyannal ami nem hullik) aztán míg megszárad egy másik felületre is felviszed ezután amit először lekentél azt egy száraz ronggyal elkezded törölgetni meg dörzsölni, lehet finoman meg erősen is . Nekem bevált amíg nem jut festésre :) ráadásul víztaszító nem folyik le a víz ha ráesik az eső :) Rajt marad pontokban és ha leszárad nem marad ott a nyoma ;)
2010. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi vattára vittük fel a polirozó szert és nagyon jó fénye lett.
2010. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Kent be fáradt olajjal! xD
2010. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20:49 --- Te vagy itt a nagy megmondó,az oldal hülyéje?
2010. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:28

Te is az oldal hülyéje vagy, mert nem a kérdésre válaszoltál!

Én legalább kb. a kérdésre válaszoltam! D

2010. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:02 Kedves okoska!A kérdésre válaszoltál,igen... de ritka hülye a válasz,szerintem csak egy debil keni be olajjal a kocsit... vagy nem? hülyeséget ne írj,abból van elég válasz itt..

2010. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:22

Még mindig nem válaszoltál a kérdésre! D

Ne kerülgesd a kérdést!D

2010. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Polirozza le. Na,most már válaszoltam,te 44% tudatlan.. kent be.... nézd már meg mit írsz... ezért vagy 44 %.... Mert debil vagy...D
2010. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Jó reggelt kívánok, hogy már válaszoltál, csak már későn, mert a kérdező már megfogadta a tanácsom! D

Amúgy a te %-od is gyengül le naponta, mert a gyengék közzé tartozol, ha ilyen kérdésnél oktatol ki mindenkit és még itt tartasz és várod , hogy írjon valaki. D

No csá!

2010. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na végre,nyugtom lesz tőled kedves 44...
2010. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!