Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? VV Golf III vagy Suzuki Swift 1.3

Figyelt kérdés

Melyik megbízhatóbb,olcsóbb,kissebb fogyasztású stb..

előre is köszi


2010. máj. 21. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
swiftet venném!!! és most megb@szhatja aki írja hogy papírautó, meg suzuki.... Igenis nagyon jó autó
2010. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez az infó amit leírtál elég kevés, de ezt nem bántásképp mondom.


Új autóról van szó vagy használt?

Hogyha használt, akkor nemtudok mit mondani, mivel elég sokmindentől függ.


Ha ez a kérdés arra irányult, hogy ki melyiket tartja jobbnak, akkor én a golfot mondom.

Eddig nemcsalódtam egyik vw-ben sem.


Én igazából egyet mondok neked:


Nem az a legfontosabb, hogy milyen kocsid van, hanem az, hogy használod és mennyire kíméled meg.

Egy bmw-t is lehet úgy használni, hogy rá se fogsz ismerni.

2010. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
használtba gondolkodom és tudom hogy sokmindentől függ de alapból melyik a jobb?? inkább városba mennék vele és első kocsi
2010. máj. 21. 19:37
 4/16 anonim ***** válasza:
vegyél saxot
2010. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Saxo?!


Vegyél Golf 3-at

2010. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
suzukit de a golf se rossz auto
2010. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


A két kocsi közül én azt mondom jobb a golf, ha úgy nézzük melyik a jobb. (bár ez is nézőpont kérdése)


De ezt igazából neked kell eldönteni, hogy mégis mire használnád, hogy neked mire kell.


Lehet jobban megéri neked egy suzukit venni, mert olcsóbban kijössz.


Meg ha már úgy is első kocsi az úgy is csak gyakorlásra van, meg a suzukiért úgyse kár ... hehe... (najó ettől az első válaszoló biztos ideges lesz =) )


Amúgy csak vicc volt :)


összefoglalva tehát:

Nembiztos, hogy neked megéri megvenni a drágábbikat, hogyha nemhasználod ki. Attól függ, hogy mennyire használnád stb stb :)

2010. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Suzuki egy konzervdoboz vastagságú bádog tömegautó. Annyi van belőlük az országban mint régen a Ladákból. Vagy még attól is több. Ebből adódóan az áruk is megy le rendesen,mert túlkínálat van belőlük. Viszont ha megnézel egy régi 2-es vagy 3-as Golfot ami roh@dtul egyben van és gyári állapotú,azért még most is megkérik az árat.Tartós,erős elnyűhetetlen egy konstrukció amit a németek rendesen megterveztek. A Suzukiknak csak a motorjaik ilyenek,semmi más.A kasztnijukról inkább nem írok semmit,mert nincs mit írni róla. Evvan.
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Suzukinak talán kevesebb a fogyasztása (sztem max 1 literrel) és olcsóbb hozzá az alkatrész mivel az egyik válaszoló is írta , ez egy tömegautó.


Golf sztem megbízhatóbb , biztonságosabb , de többe kerül az alkatrész , viszont értékálló , ha nem harcolod le nagyon , a vételárért szinte el lehet adni.

2010. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy a Golf 3 egy értékálló autó!

Rengeteg olyan tulajjal találkoztam aki 3-4 éve megvette 6-700 ezerért most pedig nem tudja elpasszolni az istennek sem 400 ezer felett, pedig egész szép példányokról van szó!

A fogyasztása még az 1.4-esnek is 7-8 liter mindig zörög valamije, rohad, csattog, rendkívül rossz kanyarokban gyenge az 1.4-es az 1.6-osból ritka a jó állapotú, az 1.9 TDI-nek pedig csak a motorja jó és általában 300 ezer km-n felül vannak!

A Suzuki ellen csak a gyenge karosszéria szól, egyébként pedig elnyűhetetlen!

Mivel 2 kicsi autóról beszélünk szerintem tök mindegy hogyha 50-el belédmennek mindkettőben megérzed!

Törhetetlen autó nem létezik!

Szerintem nézelődj az Opelek közt esetleg a többi japán kocsi között(mazda,toyota,nissan)

Egyébként 3-as golfot találsz kitűnő állapotút 400 ezerért Suzukit 3-500 ezer között ha már csak e közül a kettő közül válogatsz!

Ha Golfot veszel mindenképp egy profi szerelőt vigyél magaddal!

2010. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!