Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek az alkatrésznek mi a neve?

Ennek az alkatrésznek mi a neve?

Figyelt kérdés

Képeket csatolok . 2.2 accord i-cdti 2005 évj.

Az alkatrész egy burkolat ami a levegő szívó cső tetején van , vagyis nincs ezért kellene . Nem tudom , hogy mi a neve ezért nem is nagyon találom .

Továbbá ennek hiánya okozhat hangos huhogás szerű hangot gyorsitasnal ? Talán a beáramló levegő adhatja . Csak menet közben jelentkezik ès csak bizonyos fordulatszám tartományban illetve ha nem teljes gázt adok csak fél gázon gyorsítok ?!


[link]


2017. júl. 15. 01:16
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. júl. 15. 01:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát egyetlen kép se látszik...


De szerintem csak a felső "dizájnburkolat" amiről beszélsz így a leírás alapján. Annak a hiányától meg nem huhog semmi.


Amit hallasz nem lehet, hogy csak egy adott tartományban megjelenő frekvenciája a szívászajnak?

Eltérő terhelésen (ugyanazon a fordulatszámon, de gyorsítás nélkül vagy éppen 3/4-ed - teljes gázon gyorsítva) is hallod?

2017. júl. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem eltérő terhelésen nem hallom .teljes Gázon igen , 1800-2000 között aztán csak a turbó süvít . Ha felvaltok es vissza esik egy pillanatig megint hallom .
2017. júl. 15. 01:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt egyébként . En azert tippelek erre, mert ezáltal viszonylag nagy a beáramló levegő mennyisége , mivel nem a hűtőmaszk felől érkezik hanem egy 12-15 centi átmérőjű csövön . Szóval nem folyamatosan hallom de ha mondjuk ki tartom egy bizonyos terhelesen egy bizonyos fokozatban pl 5.sebessegben akkor folyamat hallom . Ha bekapcsol a turbo és mondjuk haromasban jobban felpörgeten akkor teljesen elmúlik .
2017. júl. 15. 01:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha lezárnád? Bár kép nincs.
2017. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nincs , nekem tökéletesen működik . Egyébként ha lezárom akkor valószínű nem indul el mivel nem kap levegőt . [link]
2017. júl. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!