Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a neve ennek az alkatrésznek?

Mi a neve ennek az alkatrésznek?

Figyelt kérdés

[link]


Az a gumi csík ami kívül van az ablakok tövében. Most vásároltam egy autót(a képen lévő csak illusztráció), és ez a csík elég rossz állapotban van minden ablaknál. Nem tudom, hogy keressek rá ilyen alkatrészre. Cserélni szeretném, biztos nem drága és sokkal jobban nézne ki tőle. Jelenlegi szét van töredezve. Egyáltalán cserélhető ez? Lehet kapni gyárit vagy utángyártottat? Jobb lenne, mint a bontott, mivel a bontott sem lehet sokkal jobb állapotban.


2016. ápr. 16. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
gumiprofil
2016. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ezek a legtöbbször típusazonos gumicsíkok, szélvédősöknél keressél hozzá.
2016. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Persze bemész a márkakereskedésbe, és a számítógépen ki kell keresni. 20 éves autókig kb. az utolsó csavarig kaptam eddig mindent.

Az árképzés néha érdekes, volt hogy azt hittem hogy milyen drága lesz egy alkatrész, és pár száz forint volt, és volt olyan is amikor csak egy műanyag cső került 20000-be, így csak akkor tudod meg ha bemész a legközelebbi márkaképviseletre.


Utángyártott nem annyira jellemző ezekből a műanyag dolgokból.

2016. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy autósboltban.
2016. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízlehúzóként keresd.
2016. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bárdi autót is érdemes meg nézni ott menyibe kerül.


Talán el sem kell addig menned: [link]

2016. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!