Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajánlanátok? Audi...

Melyiket ajánlanátok? Audi vagy BMW .

Figyelt kérdés

Az egyiket sem..azon kívül. Maximum 2006-ig és kizárólag automatát!

Kb napi 100km-t megyek.. városban vagy lakott területen ,ahol lehet egyenletes sebességgel menni! Mindenképpen az alábbi márkák közül akarok, más nem érdekel.

3-3,5millió Ft amit erre tartogatok. Többnyire egyedül is használnám.

24 évesen milyet ajánlotok?


2017. júl. 12. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor most egyiket sem? Szerintem is.

Az alábbi márkák lemaradtak a szöveg aljáról.

Miért pont 2006-ig? Utána nem jó? 2006-nál fiatalabb már márkájú autókat is lehet venni.

Áhh zagyvaság az egész. Szerintem egy unatkozó iskolás alkotása. Nevess egy jót.

2017. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Csak Audi, nálam bizonyított, pedig régebben inkább BMW párti vagyok. Audi műszakilag és minőségben is jobb.

Napi 1000 km. Na ja :DDD

2017. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

100 km te fasz!

2006-ig keresek max 11 éveset vagy 2006-tőle,ha így jobb,újabbat akarok nem régit.

2017. júl. 12. 20:44
 4/12 crudy ***** válasza:
Vegyel egy ketezer hatos dizel audut cvt caltoval...
2017. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekünk BMW-nk van és imádjuk, de az Audit sose próbálta egyikünk sem. Nézd, jobban jársz ha kipróbálod mind2 márkát aztán majd meglátod.
2017. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ok akkor újra. Ez egy kamu kérdés. Miért. Fél éve is érdeklődött emberünk hasonló stílusban. Ugyancsak hasonló stílusban kaptam tőle akkor is és most is egy olyan privát üzenetet hogy mit csináljak az anyámmal és a többi. Akkori nevén is letiltottam és ezen is hogy ne tudjon privátot írni. A gyerkőc csak szórakázik. Egyébként se valami reális a kérdés. Mindemellett még csak nem is összeszedett. Látható a második válaszolónak is milyen szépen válaszolt pedig csak elnézett egy nullát.
2017. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy hetest... lehetőleg V12-vel, 2006-ost már lehet csípni ennyiért... Na de most komolyan, ennyiből mégis mit kéne ajánlani? Mármint automata, audi vagy bmw és 24 évesnek... nos ez angy segitség, mi kell sedan, kombi vagy esetleg egy egyes méretű? Dízel vagy benzin? stb.
2017. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vegyél egy 20 éves a8-at ennyiért a többit meg költsd rá.
2017. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

24 éves vagy!!

Mennyit keresel?

Fent tudod egyáltalán tartani?


Ha fent tudod tartani ezeket a kocsikat akkor is te vagy a legidiótább ember a világon ha 3-3,5 millió foritnert akarsz 2006-ig autót venni!

Ennyi pénzért vegyél valami fiatal megane-t, c5-öt , 508-at!!!

Ne haragudj de autó nem csajozni meg jaszkarizni valamint gizdulni való hanem közlekeni!Ezek márkák csak ezekre jók ezek NEM MEGBÍZHATÓAK!

2017. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Most humorizálni akarsz vagy komolyan válaszolni? XD beírod nem megbízhatóak és helyettük felsorolsz három francia autót... Mondjuk igaz az alkatrész elgalább olcsóbb hozzájuk XD
2017. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!