Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony vagy magas a benzinsz...

Alacsony vagy magas a benzinszintem a karbiban? -->

Figyelt kérdés

Melyikre utalnak a következők:

-Nagyobb gázadásnál nehezen, vagy szaggatva húz a motor. -teljes gázon néha nehezebben gyorsul, mint 3/4 gázon. (ETZ 125 motor karbiról van szó)

Köszönöm a segítséget előre is!


2010. máj. 20. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magas, ha lassan pörög ki, akkor magas. Ha magas fordulatról lassan esik vissza a fordulat, akkor viszont alacsony.Ha hallanám megtudnám mondani, de elmagyarázni kicsit nehéz számomra:D
2010. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már lejjebb vettem picit és kicsit könnyebben, gyorsabban pörög fel, de még mindig megvannak a hibái. Próbáljam még lejjebb?
2010. máj. 20. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld, vagy a súbertűt rakd lejjebb.Nem ismerem az MZ karbikat, de szerintem kell lennie jelnek az úszóházban arra állítsd azzal legyen szintbe ha van egy kis jel pöcök vagy akármi simsonén van.Sok szerencsét!
2010. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi!
2010. máj. 21. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem keveset kap most...
2010. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel szétszedtem az egész karbit, kitakarítottam. Kiszedtem az úszót, és amikor megráztam, lötyögött benne a benzin. A kérdésem az lenne, hogy ez okozhat-e ilyen problémákat, amiket írtam? (Sajnos az úszót majd csaak kedden tudom kicserélni...)
2010. máj. 23. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Okozhati bizony. Lyukas az úszód, nem úszik fel a benzin tetejére, hanem belesüllyed. Ezért nem a megfelelő benzinszintnél zár a tűszelep, hanem feljebb. Onnantól pedig stimmel a dolog: teljes gázon nem húz, kicsit visszavéve szépen megy. De a gyertyakép is megmondja, mi a hiba.
2010. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na vááárj, tehát úszó kuka, figyelj csak, próbáld meg összerak karbi feltölt benzinnel, kb r miután elzárt az úszó leveszed az úszóházat és megnézed a benzinszintet. Próbáld rövidebb vagy hoszzabb időközönként, hogy lásd mennyire változik a szint.
2010. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!