Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, az alábbi...

Mit gondoltok, az alábbi kocsiról, első autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 3. 05:09
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

A szokásos marketingszöveg, mindenki frissen szervizelve árulja az autóját, mert azt megéri...

Na meg szinte kizárt, hogy 16 éves autóban 124.000 km legyen, előfordulhat, de nem valószínű. Inkább tennék hozzá még 100.000-150.000-et és vennék egy Astra G-t, fényévekkel jobb autó

2017. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen felesleges itt megkérdezni. Akinek ilyen van az dicséri, akinek meg ez nem tetszik az szidja.

Ha tetszik és meg van rá a pénzed , vegyed meg és majd megtudod.

2017. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy régebbi hirdetés. A műszakija már lejárt májusban.
2017. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Az én autómban 158k km van. 21 éves kocsirol van szó, 130 nál kaptam meg apámtól 1.5 éve ( egyebkent ez egy nexia 1.5 GLX) Teljesen újonan lett vasarolva az autó. szoval lehetseges egy 16 éves autóvan ennyi km. Sztem teljesen jó lenne első autónak tekintve hogy ritkán kell szervizelni, ami amugy olcsó, ahogxan hozzá az alaktrészek is. Ráadásul klímás, és keveset fogyaszt. Ha nem száguldozni akarsz, akkor neked ez a kocsi tökéletes szerintem.
2017. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17 éves VW Golf IV-ünk van, 110 ezer km-rel, mi vagyunk a második tulaj, szóval létezik idős autó kevés km-rel.
2017. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó, ügyesek vagytok, én is tudok mondani az ismerősök között garázsban tartott 100.000et futott 20 éves autókat. De ne mínoszoljunk már azért, mert fáj az igazság...


A magyar piacon az autók többségének tekert az órája, akár elfogadjátok ezt a tényt akár nem. Utána lehet olvasni

2017. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj az igazság, mert nem tagadom, hisz nincs is értelme. Csak azért írtam, hogy vannak pozitív kivételek is.
2017. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mivel úgymond vezetni tanuláshoz, rutinszerzéshez keresek autót, plusz vasutas fizetésből kellene fentartani, valamint egyáltalán nem szálguldozni szeretnék, így nagyjából 90%-ban Swiftben gondolkodom. Ismerem a hátrányait, nem biztonságos (ezzel együtt tudok élni), ill. elég alacsony a társadalmi presztizse (ami meg pont nem érdekel).

Az meg hogy nem lenne reális a futásteljesítménye, volt egy hasonló autó, ugyanolyan évjárat, de kb. 25e km-rel, na az azért esett ki mert azt már nem hittem el. De ha kiszámolod a fenti hirdetésben szereplő autónál évi átlag 7750 km, azaz havi átlag 645 km, ha a tulaj hétköznap munkába járásra használta, az napi 2×15 km, ami eléggé reális...

2017. júl. 4. 08:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első autónak teljesen korrekt választás.
2017. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es, nem is az a baj. Csak itt a kérdés alatt van 2 megerősítő és egy ellenvélemény. Tehát a kérdező örömmel fut megvenni a kocsit, mert ez tök rendben van, 66% valószínűséggel tényleg kirívóan keveset futott. Közben a valóság meg jó ha van 5%.
2017. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!