Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat 2. 0TFSI,...

Volkswagen Passat 2. 0TFSI, szíj vagy lánc?

Figyelt kérdés

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni, mert egyszerűen nem tudom kideríteni hogy ebbe az autóba, ezt a motort vezérműlánc vagy vezérmű szíj hajtja?

Vezérlés csere előtt áll, de a bárdinál még alvázszám alapján se tudtak biztosat mondani.

Külföldön lesz szervizelve, de itthonról megy ki az alkatrész, úgyhogy fontos lenne tudni.

Köszönöm a segítséget!



2017. jún. 30. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárdi Autó ismét alkotott? :-)

Hívj fel egy márkaszervízt (küldj e-mailt), kérj árajánlatot vezérléscserére. Ki fog derülni, mi hajtja a gépedet.

Egyébként 3 perc alatt kideríteném neked alvázszám alapján. :-)

2017. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 elég egy motorkód is
2017. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg évjáratot, motorkódot netán alvázszámot is kapunk... :D
2017. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Márkaszervízben voltam gyakorlaton..szintén nem tudtak, vagy inkább nem akartak biztosat mondani..

2007 és ha jól tudom BWE a motorkód. :)

Köszönöm a segítséget! :)

2017. júl. 1. 02:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő. Egyik oldalon szíjjal megy az egyik vezműtengely, ami az ellentétes oldalon lánccal hajtja a másik vezműtengelyt.
2017. júl. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!