Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények a Ford Galaxy-ról?...

Vélemények a Ford Galaxy-ról? Megvegyük?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy 2002-es, 1.9-es dízel autót. Nagy család vagyunk. Mindenképp 7 személyes autót szeretnénk. Egyáltalán nem értek a kocsikhoz, nő vagyok :)Megkérdeztem az autószerelő ismerőst, ő lebeszélne a fent említett autóról, mert a szervizelése sok. Ő az Opel Zafirát javasolja benzinesben, és 1.6-osban.

Mit gondoltok?

Az autót kétnaponta használnánk rövidtávon, bevásárláshoz, 3-5 km-es távon, illetve kéthetente minimum 60, inkább 120 km-t utaznánk vele. Valóban nem érdemes megvenni?


2017. jún. 25. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy autó szakértő, de ilyen csekély, rövid utakra ( 3 - 5 km ) a dízel talán nem a legideálisabb választás.
2017. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 2 hetente mennénk vele hosszabb távon is, az pedig benzinnel elég húzós, nem?
2017. jún. 25. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
120 kilométer húzós táv? Mindenképpen benzinest vegyetek mert a PD nem lesz jó városba he.
2017. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oda-vissza igazából 240. De akkor melyik az, amiben gyártanak benzineset is? Mert Seatban 7személyesben nincs, csak dízel, Zafira nem elég tágas. Akkor melyik?
2017. jún. 25. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Zafira miért nem elég tágas? 7 felnőtt ember is kényelmesen elfér benne. VW Sharan/Ford Galaxy/Seat Alhambra, Peugeot 806/Fiat Ulysse, Opel Zafira, Renault Espace/ Scenic Ami számításba jöhet. Nagyon egyikkel sem lehet mellélőni, legyen jó a motorja és rozsdamentes az autó. Mindenképpen benzinest vennék, kevesebb a hibalehetőség és olcsóbb javítani, nem nyersz vele annyit fogyasztásban, mint amit ráköltesz, mert a 3-5 km-ek kinyírják, hiába a 2 hetente a 2x120 km-es út.
2017. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallgass a szerelődre.
2017. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 #KalányosAndzseló ***** válasza:

A második generációs Seat/VW/Ford trióban vannak elég jó benzines motorok ám! A dízelt én is elfelejteném,de még a turbós motorokat is! (Benzines 1.8T). Van egy jó benzines,bár igaz ritka! A kétezres szívó.


Az a kétheti 60-120 km nem olyan vészes a benzinnel se! (még ha oda-vissza 240 is.) Az a baj,hogy a pdtdi nem fogja szeretni a várost,aztán meg majd Ti utáljátok meg,mert nyűgös lesz!


Alternatíva még:

Mazda Premacy (Bár ebből Mo-n elég kevés van 7 személlyel, főleg benzinesbe. Viszont remek autó!), Peugeot 807 (Ezek sem olyan rosszak, tágasak.), Dacia Logan MCV (Nem a legtágasabb, de jó kis autók!)

2017. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!