Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem működik az AUTÓRÁDIÓ?

Miért nem működik az AUTÓRÁDIÓ?

Figyelt kérdés
Tehát nemrég vettem egy Blaupunkt car300 rádiót. Belerakom a kocsimba, minden stimmel, a barna ISO kábel és a fekete is rendben a helyére ment. Az antennát is csatlakoztattam. Azonban amikor ráadtam a gyújtást, semmi. Se nem világított a rádió, se egy hangot nem adott. A biztosíték a rádióban jó. Esetleg tudtok tippeket mondani mi lehet a hiba? A kábelekben nincs szakadás.

2017. jún. 22. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha kódot kér azt látod, mert a kijelzőn megjelenik a "code" felirat, vagy csak 4 vízszintes vonal: ----
2017. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Milyen kijelző? Tudod egyáltalán, hogy milyen rádióról van szó? A rádión nincs kijelző, se a kocsin.

[link]

2017. jún. 23. 10:02
 13/19 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem, ott a 6. Képen látható belülről az autó. Az enyém is nagyon hasonló hozzá, természetesen az enyémben a kijelző nélküli car 300 rádió van
2017. jún. 23. 10:04
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezeknek a tudatában mi lehet a hiba?
2017. jún. 23. 10:06
 15/19 anonim ***** válasza:

Önmagában ha megtalálod a kiégett biztosítékot és kicseréled, azzal még nem szüntetted meg a problémát, csak kezelted! Valami okozta azt, hogy zárlat lehetett, az új biztit is ki fogja nyomni.

Gyári az autórádió csatlakozója vagy már valaki gányolta sorkapcsokkal?

2017. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tudom én vagyok a hülye és nem te, de ha hiszed ha nem a Car300-nak is van kijelzője, csak nem a rádión, hanem a középkonzolon.

Mire gondoltál amikor megláttad az RDS jelzést, hogy a levegőbe vetíti ki a feliratokat?

:D


Igen, tudom miről "beszélek" okoskodj csak!


Ha fizettél azért a roncsért, az volt a tanulópénz, kijelző és kód nélkül csak szemét.

2017. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A kijelző az nem kimondottan a rádió része, hanem az autóé, csak mennek kábelek a kijelzőhöz is. Elvileg kijelző nélkül is működnie kéne. Mindegy no. Rossz helyen kérdeztem. Van Fb oda képet feltölteni is egyszerűbb, meg valamivel barátságosabb a környezet. De azért kösz a válaszokat.
2017. júl. 13. 00:58
 18/19 anonim ***** válasza:

"Elvileg kijelző nélkül is működnie kéne."


No persze, csak épp pont azt nem látod, hogy mit csinálsz. Nem látod a beírt kódot se, aztán aránylag gyorsan letilt és dobhatod ki!


A FB tényelg jobb hely, mert ott a cimboráid nem szólnak be ha hülyeséget írsz!

:D


Bakker 6000 Ft egy autórádió: [link]


Már órabérben a többszörösét szenvedtél már azzal a rozoga Blaupunkttal.

2017. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bonyolult, de ha már belekezdtem végigcsinálom :) Meg különben Fb-on azért kérdezem, mert sajna nincs Opeles haverom tehát lehetnek olyanok akik majd okoskodnak. De majdcsak sikerül
2017. júl. 13. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!