Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 80-85 ccm cross motor, vagy...

80-85 ccm cross motor, vagy 50ccm enduro/supermoto?

Figyelt kérdés
A közel jövőben tervezek venni egy simsont motorozni tanulás céljából. Utánna pedig kérdés, hogy mit válasszak... Engem a terep jobban vonz, ott a hegyben, erdőben bármerre (nem szó szerint persze) mehetek, és túrázhatok meg minden, és az nagyon király. Persze az aszfalt se áll messze tőlem, imádok mindenféle motort. Az ősök véleményét is kikértem,(ők persze teljes mértékben ellene vannak, hogy engem motoron lássanak :D) de végülis azt mondták, hogy ne terepen menjek, mert sokkal jobban élvezném az úton, és közlekedhetnék magamtól függően. Letenném az AM jogsit és mehetnék. Nem tudok dönteni...Segítene valaki? Indokolt válaszokat kérnék. Előre is köszi. :)

2017. jún. 20. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az AM jogsi miatt azt hiszem ez a kerdes el is dőlt!Azzal ugyanis csak 50köbcentiig motorozhatsz!

Persze lehet itt ügyeskedni,hogy 80-as 125-ös motort hasznalsz 50-eskent,csak ha bukó van neked véged!

2017. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ember, 50ccm felnőtt méretű cross motor nem létezik! Csak a kis pitbikeok. A 80-85 ccm cross pedig a nagyobb gyerekeknek, és amúgy sem használnám közúton...
2017. jún. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!