Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 125-ös motorom 50-es...

Van egy 125-ös motorom 50-es papirokkal. Ha berendelnek KPM-hez és én közbe papiron eladom a motort akkor mit tudnak csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Berendelik a "vevőt"

Ha nem jelentkezik, mert nem valós, akkor téged feljelentenek okirat hamisításért.

2010. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó de az új tulajt nem kötelezhetik arra hogy márpedig ő vigye be az új motorját. Példul ha én vennék egy uj motort és jönek hogy vigyem be mert az előző tulaj...

akkor én azt mondanám hogy engem hagyjanak békén, én nem mentem vele és nem érdekel hogy az előző tulaj mit csinált.

2010. máj. 19. 19:31
 3/3 JulesM111 ***** válasza:

Ha eladtad a motort, és nincsenek rendben a papírok, akkor is téged terhel a dolog, mert nem tájékoztattad a vevőt a jármű pontos műszaki állapotáról esetleges hibáiról. Ha te is vetted már a motort, akkor a labda megy vissza, de csak idő kérdése, és minden egyes résztvevő számíthat kellemetlenségre a hatóságok részéről.


Sajna sok motor van ilyen állapotban, és szeretnének pénzt kasszírozni a hatóságok.

2010. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!