Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota jobb lenne, mint a Suzuki?

Toyota jobb lenne, mint a Suzuki?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, a családban van egy Suzuki Sx4 és Corolla, mindkettő 2007-es. Meglepődve hallottam, hogy a Suzuki kuplung cseréje 100 ezer forint, Corollájé 110 ezer forint volt. S a Corolla egy sokkal kényelmesebb, csendesebb auto, szerintem. Érdemesebb a Toyotaban gondolkodni?
2017. jún. 5. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

100 vagy 110 ezer szerintem teljesen mindegy, ez nem sok eltérés. Egyébként nem mindegy, hogy gyárit vagy utángyártottat szereltetsz bele. Meg persze az sem mindegy, hogy mindezt szakszervizbe vagy máshol. Szerintem az utángyártott mindkét esetben megáll 50 körül...


Mindkettő jó márka, mindkettő japán, motorikusan egyikkel sem lesz különösebb probléma. Azt vedd, amelyik jobban tetszik.

2017. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Toyota dízel motorjai szerintem megbízhatóbbak (már csak azért is, mert a Suzukinak nincs dízel motorja. Ami dízel néven fut, az Fiat motor.), de a benzines mindkettőnek jó, mindkettő megbízható.


Toyotához még annyit, hogy nagyobb a modellválaszték, szélesebb a paletta. Pl. sedan autók.

2017. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

+ A Suzukinál ott van az a "veszély", hogy leszolják (mondjuk nem érdekelne egyáltalán).

Mondjuk kétségtelen, hogy a Toyota az mégiscsak jobb összességében.

2017. jún. 5. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy én műszakilag a Suzukit is egy kiváló autónak tartom, szerintem nem kérdés, hogy a kettő közül a Toyota a jobb autó. Egyébként nem is érdemes őket egymás mellé pozicionálni, mert annyira más világ a két kocsi.
2017. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"+ A Suzukinál ott van az a "veszély", hogy leszolják (mondjuk nem érdekelne egyáltalán). "


Igen, a régi Swift miatt kialakult itthon egy negatív megítélése a márkával szemben. Az új Suzukik ettől függetlenül már mérföldekkel jobbak és biztonságosabbak is, persze ezt hiába is magyaráznád egy olyannak, aki a Suzukit nem tekinti autónak... :) Sztereotípia marad örökké.


Ettől függetlenül a Toyotának nagyobb presztízse van, ez tény. Persze ez valakinek fontos, valakinek nem.

2017. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem hasonlítanék egy Toyotát, egy Suzukihoz, de te tudod...
2017. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!