Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Suzuki SX4 S-CROSS vagy új...

Új Suzuki SX4 S-CROSS vagy új Suzuki Vitara? Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Méretre nagyjából hasonló autók.

2017. máj. 20. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mire kellene?

Mert igazából lényegében mindkettő autó jó arra amire a másik is.Közel csak kinézetbeli különbségek vannak,nagyon jó motorokkal.

Én vitarát vennék.

2017. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

S-cross úgy látom csak turbós (Boosterjet) motorokkal vásárolható, a Vitara sima 1.6 szívós. Ez számít valamit? A Boosterjet mennyire kiforrott technológia? Gondolom több a hibalehetősége.


Egyébként családi autónak vennénk elsősorban, néha terepre.

2017. máj. 20. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én próbaltam mindkettőt, nagyon kényelmesek, de az s crossba alig fért el a fejem elöl, de kényelmesebb viszont mint a vitara. Igazabol s crosst választanék, de a turbósba 120eter km fölött megnő a szervizbe való járások száma, 2 havonta motorolja csere mert ha nem csereled besz*rik. Plusz minden egyes leállitás után varni kell 3 percet hogy lehűtse a turbó magát. A vitara igazából meg nem tetsuik, igaz halk, de viszont nagyon erőlködik és semmit nem gyorsul, ilyen okokból biztonságosabb az s cross vagy vitarábol az 1.4es turbó. Én az s-crosst választanám dízelesbe vagy a vitarát dízelesbe mert jól megy, 160nál is 2rpm-2.5rpm közt pörög 10 liter fogyasztásnál, ami az 1.6os gyenge motorhoz, 20 literhez képest sokkal, jobb. A dizeles vitara és s cross 320Nm nyomatékkal, a benzines 155Nm és a turbósok 195Nm rendelkeznek. Terepre a dízelt ajánlom, és várisba is, habár sokan ezt vitatják. Üdv, remélem ezzel tudtam segíteni.
2017. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az 1.4esturbo Vitara S motoros ugyanolyan mint s crossba az 1.4es turbo. De belülről csúnya piros. Mindkettő modellben viszont lehet a műszerfal színét variálni
2017. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!