Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra f. Miért csinálja...

Opel Astra f. Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Esős, nyirkos időben előfordult már, hogy indulás után mintha nem ment volna az összes henger, de 1-2 nagyobb gázfröccs után rendesen járt. Tegnap viszont megadta magát, menet közben "köhögött" egy kicsit, megálltam tankolni és indítás után ismét csak 3 henger indult majd leállt és csak nehezen indult újra. Haza felé ismét "köhögött" és nem sikerült újra indítani. Hazavontattak, megnéztük a gyertya pipákat, szárazak voltak, az elosztófedél alatt volt némi kicsapódott pára de tényleg csak kevés. Úgy tudom nyirkos időben előjönnek az elektromos bajok. Ettől lehetett?
2010. máj. 18. 07:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ez okozta a hibát, hogy bepárásododtt, szóval ott valami nem jó. Az elosztófedél, ha el is van repedve, szabad szemmel nem látható. Hol volt kormos belülről? Mert ott van elrepedve.
2010. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindenhol kormos volt.
2010. máj. 20. 10:32
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod felfogni az itt leírt szakik segítő véleményét azzal kapcsolatban,hogy esetleg sérült az-az alkatrészed akkor kár itt írkálnod és a saját hülyeségedet szajkóznod. A gyújtásfedél olyan akár a jól záródó befőttes üveg. Azt kiteheted még a szakadó esőre,akkor sem fog beázni.
2010. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű csere rotorral együtt és esetleg a kolléga sziloplasztos megoldása. De az csak akkor, ha az újjal is gondod lesz, nem vagyok híve az ilyen megoldásoknak..
2010. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti teljesen igazad van. Én írtam a szilót, valamiért az a képzetem támadt, hogy a kérdező nem akar az F-es Astrára már sokat költeni. De ez tisztán az én előítéletem, persze, hogy sokkal jobb, ha kicseréli! Csak hát többe is kerül... :)
2010. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

16:32!

Nem tudom neked mi a problémád, szó sincs róla hogy a saját hülyeségemet szajkóznám. És ha végig olvasnád a kommenteket akkor kiderülne aszámodra, hogy igenis tudomásul vettem hogy tönkre ment a kocsim elosztófedele. Nem azért oltottam le az előző válaszodat mert a saját hülyeségemet szajkózom, hanem azért mert te írkálsz hülyeségeket! Az hogy belül vízpára csapódik ki az elosztóban valószínűleg annak a jele hogy van egy kis repedés vagy szigetelés probléma ahol a levegőben lévő pára bejuthat. Nem azt írtam, hogy állt a víz benne hanem azt hogy halvány párásodás volt benne. Próbáld meg felfogni amit elolvasol! Köszönöm.

2010. máj. 21. 07:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Told be az egészet egy jó mély árokba megváltás lesz talán az autónak is és persze neked,ha ennyit xarozol egy nyamvadt elosztófedélen. Vegyél inkább egy lovaskocsit,de azt is inkább ló nélkül !
2010. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat mr.52%!

Nem tudom miért baj neked, hogy mások foglalkoznak az autójukkal. Ha nem tudsz értelmesen kommunikálni,csak másokat lehurrogni akkor regisztrálj inkább a napiszarra, az talán megfelel az értelmi szintednek.

2010. máj. 21. 16:29
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Foglalkozzon az autószerelő azzal a problémával amihez ért és amit én fizetek ki neki drága barátom. Ha valamihez hülye vagyok azt elismerem és azért bízom másra a javítást vágod? Ugye nem! Gondolom ezt 17-18 évesen ezt még nehéz felfogni és inkább önfejűen nyomod neki a sufnituningot otthon,amikből talán itt egy kis konzekvenciát le tudsz vonni. Nem hallottam még a napiszarról de gondolom olyan homályos és párás agyúaknak való mint amilyen TE vagy illetve az elósztód . FINE...
2010. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok a barátod!

2. Nem vagyok 18! 24 vagyok

3. Az autó teljesen széria állapotú, nem áll szándékomban tuningolni.

2010. máj. 22. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!