Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adásvételit motorhoz és...

Adásvételit motorhoz és autóhoz szeretnék kitölteni. Találtam a neten, ki is nyomtattam, de azt hallottam csak a papírírószerben vásárolt érvényes?

Figyelt kérdés
Akkor ezek szerint sehonnan ne töltsem le, nyomtassam ki? Hanem majd vegyem meg és azt töltsem ki? Az autót 4 példányban, a kismotorét 2-ben? Valaki világosítson fel, mert összezavarodtam már :D

2017. jún. 3. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve vittem be nyomtatott adásvételit az okmányirodába, pár plusz információt kellett tollal utólag beírni, úgy elfogadták. Lehet, hogy azóta már csak a vásároltat fogadják el, mert a neten keringő adásvételik nem egységesek, legtöbb hiányos, úgyhogy ha biztosra akarsz menni, akkor inkább vegyél.
2017. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt elfogadják. 4 példányban kell kitölteni. 1 a vevő, 1 a tied. 1 a járáshivatal. 1 a biztosító. kettő utolsó a kijelentéshez kell. Nem mindig adják vissza!

[link]

2017. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kismotorhoz bármi jó, a biztosítók nem kötekednek úgy, mint az okmányirodában, bár ott se minden ügyintéző foglalkozik vele.
2017. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rosszul kerestél...a neten igenis van pontos adásvételi, amit ha jól töltesz ki, szó nélkül elfogad a kormányablak.

Az adásvétel pontos ideje a legfontosabb, és a felek szem.ig. adatai a tanukéval együtt.

2017. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!