Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam szerintetek...

Melyiket válasszam szerintetek? Szívesen fogadom (akár a rossz) tapasztalatokat is.

Figyelt kérdés
Volvo S40 vagy Volvo XC90?
2010. máj. 17. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az s40 jobban tettszik. de talán csak azért, mert nem bukok a terepjarokra. de ez ket kulon kategoria. minda2 jo. azt vedd, amelyik tettszik :) en az s40et vennem, de az xc90 is jo
2010. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont volvo???

Szépek, fater kedvenc kocsimárkája, de nem vennék...

renault motor van bennük, és ami francia az xar....legalábbis a régi kocsiknál ez így volt....

2010. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pedig a renaultok nem rosszak. a keresztapámnak volt egy, ellopták, vett másikat(azis renault), és pár év múlva vett egy más renaultot (a régebbit is megtartotta, a felesége használja.), tehát tökéletesen meg van elégedve a renaultal. és, a renault tudtommal nem gyárt 5hengeres motort, de lehethogy tévedek (márpedig a Volvokva az van)
2010. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

utsó:

jogos a feltevés, van benne logika, és tudtommal az audin kívül most senki nem gyárt 5 hengeres motort....

Márpedig nemhiszem hogy audi motor van a volvóban...lehet hogy ezek már saját fejlesztések...

De régi volvóknál tuti a rönó (XD) motor.

2010. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Első válaszadónak: "Amelyik tetszik, azt vedd." Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, mert mindkettő tetszik. Bár, most elgondolkodtam és inkább az S40 felé hajlok, mert az XC90-re simán rá lehet költeni akár 1 milliót is pluszban, a fenttartása miatt. Az S40 talán nem kér ennyit.

Többieknek: A Volvoban Renault motor van, az biztos. Amúgy egy haveromnak S60-ja van és még nem volt gond vele, (a motorral) pedig már hajtja egy ideje. Köszi a válaszokat, szerintem S40 lesz, de várok még véleményeket.

2010. máj. 18. 09:27
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az S40 de nagyon kicsi a csomagtartoja(az egesz kocsi kicsit ''szukos''), ezert ha ezekbol lehet valasztani akkor az XC90. egyebkent nezz ra az S60/S80-ra, arban talan azis belefer egy XC90 araba.es akkor azok mar jobbak az S40-nel.
2010. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: Igen... tudom, szűkös a csomagtartója. Az S60-at ismerem közelebbről is, mert egy haveromnak olyanja van. Jó kis kocsi az is:) Nézelődök még, bár az S40 felé hajlok. Kösz neked is.
2010. máj. 18. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számít, márpedig a két autó között azért van némi árrés, inkább az S60-at kéne megvenni. Nagyobb, jobb, használhatóbb, mint az S40, viszont nem terepes, mint az XC90, árban pedig a 2 között van.
2010. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszadó. Már én is gondoltam az S60-ra, de már eldöntöttem, hogy S40 lesz. Kösz azért a tippet.

Ha lehetne mégegy kérdés: mostmár, hogy megvan az "alany":D, mik a vélemények az S40-ről?

2010. máj. 21. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:

S40-ből csak a classic-ot, 2000.05 - 2004.01 -ig, benzinest, lehetőleg turbóst. Ezek VOLVO Modular engine-vel vannak már szerelve, szedtem szét ilyet megnézési célból, és 160! ezer km-nél még meg voltak a hengerekben a hónolás nyomok meghúzás nélkül.

A régebbiekben szar a renault váltó, dízelben szar a renault motor. S40 II meg csak egy csicsás ford focus jóval drágábban, a dízelek itt a D5 kivételével a peugeot-tól érkeztek. Ebből talán a T5 (225LE) ami használható. XC90 drága és sokat fogyaszt, ott a költségek azért nem annyira "személyautósak" , nagyobb és drágább bármely alkatrésze, akár egy féktárcsa is egy vagyon.

2010. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!