Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fel töltöttem a klímát, de...

Fel töltöttem a klímát, de mégse hűti le eléggé az utasteret. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elvittem az autot egy klímáshoz, hogy töltse fel gázzal a klímát mert nem hűt elég jól. Adott ilyen papírt hogy mit csinált. Csinált klíma vákuumolást, UV befecskendezést, klíma töltést és tisztítást. Mikor megcsinálta akkor lehűlt az idő, de attól kipróbáltam a klímát akkor elég hidegnek éreztem. De most hogy jöttem haza a 30 fokba, megint nem hűti le az utasteret eléggé. Tettem be mérőt az autoba és kb olyan 25 fokra hűti le az utasteret. A kompresszor beindul mert hallani mikor működik és a fordulatszám mérőn is látni hogy megy. Az autó alól is csepeg a kondenzvíz, és állítólag már gáz is van benne, de mégse elég hideg. Esetleg lyukas lenne a rendszer és elszökik a gáz? Csináltak klíma vákuumolást töltést előt, nem azzal ellenőrzik a rendszer lyukas-e? Szerintetek mibaja lehet?

2017. jún. 2. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne oda tedd a hőmérőt, hanem a légbefúvó rácsba. Ha ott nem melegebb a levegő 7 foknál, a klíma jó.
2017. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg elmenne belőle a gáz akkor abszolút nem hűt.

Sőt a legtöbb be se kapcsol, mert van benne nyomás kapcsoló, ami védi a kompresszort gáz szökés esetén.

Esetleg nem megy bele a meleg viz, vagy nem zár rendesen el a meleg viz és ezáltal nem hideget fúj.

2017. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!