Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a kocsimnak?...

Mi lehet a baja a kocsimnak? Peugeot 307 2. 0 benzin. Erőtlennek érzem. A motor diagnosztika nem talált hibát, amikor 2-esben gyorsítok nagy a hangja alúl, NEM a motorban, nem olajos a motor, szépen jár, nem is lehet hallani.

Figyelt kérdés

nemrég vettem, gyertyákat nem cseréltem ki, azok az eredetik. az autó állt egy jó ideig, első indításkor rángatózott kicsit, de ezt már nem csinálja. motor diagnosztika jó volt, azonban nagy hangja van, olyan levegős, amikor kettesben gyorsítani akarok vele és nem éppen erős. Ez mitől lehet? Más baja nincs.


kis fiat panda 1.1 es jobban húz, dinamikusabban gyorsul nála, persze a végsebesség azért más.


2017. jún. 1. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
nem hangos, hanem olyan levegős vagy hogy mondjam, olyan mélyebb, levegős de nem olyan mintha sport kocsi lenne, csak mélyebb levegősebb és hangosabb. Mintha szökne a levegő.
2017. jún. 1. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy össze van rogyva a kipufogódob vagy a katalizátor és visszafogja a kipufogógázt.
2017. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
viszont alánéztem és nincs a kocsin rohadás, rozsda.
2017. jún. 1. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem.
2017. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!