Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályos-e, az, hogy műszaki...

Szabályos-e, az, hogy műszaki vizsga után visszaszerelik a kályhacső vastagságú kipufogót? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Természetesen a szomszéd, aki elinduláskor, és megérkezéskor járatja az autót bemelegítésként, illetve még leállítás előtt sokáig túráztatja!
2010. máj. 16. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát ez hülyeség hogy semilyen jogi megoldás nincs erre

mifelénk a redörök oylan "jók" hogy ha a simsonra robogo visszapillantot tettünk már irták is a csekket arra hivatkozva h az nem "gyári".

szolni kell a rendörségnek a problémádrol és ha ök nem tesznek semmit szolni kell a hatoságoknak(pl. megyei rendörségnek) hogy a rendörök nem megfelelöen végzik el a dolgukat és h tegyenek ez ellen valamit

hidd el elöbb utobb találsz egy "rendes" rendört aki segit megoldani a problémádat

am semmi bajon a rendörökkel föleg a normálisokkal de annyi rosszat lehet roluk hallani h a normális a ritka

lényeg h ne egyéni akcioba kezdj pl gondolok itt szeg kiszorására... mert akkor abbol neked is lehet bajod

2010. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszadók!


Gondoltam megosztom veletek a fejleményeket! A rendőrségre hiába szóltam, annak ellenére, hogy jogos a problémám, vagyis megalapozott!

Hát mit tesz "ISTEN" a problémám egyenlőre megszűnt 4-napja, mivel a gyereket baleset érte, más autójában valahol, és teljes amnéziában szenved. Most kórházban van ,és nagyon sajnálom! Mi a véleményetek?

2010. máj. 23. 19:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Minden hülye gyerek kinövi egyszer ezt a sportkipufogós kort. Suttyó dolgok ezek,majd elmúlnak. :)
2010. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van megoldás ezekre a sportkipufogós dolgokra,ha nem akarják felfogni a csendet kedvelők kérését. Mindössze pár-szem krumpli a megoldás,amit jó mélyen kell benyomni a kipufogó csőbe. Ezt csak "úgy" nem lehet ám ki piszkáni. Amire szétvágja emberünk a dobot ahhoz,hogy kivegye a krumplikat,akkorra rájön magától mennyivel jobb is a gyári verzió.
2010. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Beviz Elek ***** válasza:

1. Nekem télen eltört a kipufogóm. Az éjszaka közepén értem haza vele külföldről, menet közben nem tudtam megcsinálni. Otthon délután arrébbparkoltam vele, leszedtem a kipufogót, meghegesztette az egyik ismerősöm (mert újra nem volt pénzem). Persze pont a kapuba tudtam kivenni, mert ott pár betonkockát arrébbraktam és úgy tudtam a legjobban bemászni a kocsi alá, ezért leszerelés után el kellett állni vele, majd mikor kész lett a hegesztés újra a kapuhoz álltam és úgy szereltem fel. Ezen kívül megesett 2-3 alkalommal, hogy így kellett beindítani az autót, hogy a másikat megbikázzuk, hogy beinduljon.

Érdekes... A mi szomszédaink normális emberek és nem akartak feljelenteni, nem kezdtek ordibálni, nem siránkoztak.

2. A volt szomszéd naponta 3* indította be a Wartburgját. Úgy tartotta, hogy ha nem is megy vele, de be kell indítani. (reggel, délben, este)

Persze nem alapjáraton járatta, hanem mindig túráztatta a vén papa... Mi egyszer nem kezdtünk el vele veszekedni, mert normális embernek tartjuk magunkat akik nem kezdenek egy ilyen miatt hepciáskodni.


De, hogy legyen egy jó napod: Még csak azért is megveszem a Suzukira a sportdobot és remélem, hogy majd a közeledben túráztathatom :)

2010. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Le kell taposni a kipufogót. Ráállsz, és kicsit libegsz rajta. Nincs az a gumibak, ami ezt kibírja. A sokadik letaposás után talán rájön, hogy ez egy "titkos üzenet". :D
2010. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!