Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályos-e, az, hogy műszaki...

Szabályos-e, az, hogy műszaki vizsga után visszaszerelik a kályhacső vastagságú kipufogót? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Természetesen a szomszéd, aki elinduláskor, és megérkezéskor járatja az autót bemelegítésként, illetve még leállítás előtt sokáig túráztatja!
2010. máj. 16. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Lelopod róla, feljelenteni nem jelenthet mert akkor is lebukik :D
2010. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabályos ezért szerelte le vizsga elött.

Szólni kell neki hogy ha lehet akkor ne túráztassa a dolgot és csak úgy megemlíteni hogy van ismerősöd aki el tud neki intézni egy KPM vizsgát :)

2010. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező! Ezeknek nem érdemes szólni. De ha tudná valami KPM címet adni, az nagy segítség lenne. Vagy egyből megoldási lehetőséget, mert a rendőrség csak akkor tud eljárni, ha véletlenül igazoltatják, de az sem 100, hogy le is vennék a rendszámát, esetleg figyelmeztetnék sztem.
2010. máj. 16. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:

csukd be az ablakot, és ne akarj még a betonba is belekötni!

ha meg éjjel csinálja, és tényleg túráztatja, akkor menj ki kisbaltával és kérd meg szépen, hogy ne csinálja...

2010. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Itt miből gondolod, hogy ablakot lehet nyitni? Magyarországon mindenki akkor gyújt tüzet(füstöl)amikor akar!De ezt levédtem, mivel a padlásról szellőztetek, mert érdekes módon oda nem jön be a füst, úgy működik mint egy víztározó glóbus. Egyébként hangszigetelős redőnyeim vannak, de az is kevés.Gondolom, te az a fajta vagy, hogy nem az a hibás aki a törvényeket nem tartja be, hanem az aki kimegy a járdára, és ott elüti az autó!! És a gyalogos a hibás miért ment ki a járdára!!!
2010. máj. 16. 19:04
 6/16 anonim ***** válasza:
én annyit mondtam, hogy ha éjjel csinálja, és tényleg túráztatja, akkor teljesen igazad van, de nekem is volt sportkipufogós autóm, és érdekes módon csak azt a szomszédomat zavarta, aki annyira ráért, hogy már unalomból is engem piszkált azzal, hogy délután 2kor hangos az autóm... azért nem embert öltem azzal, hogy hangosabb volt az autóm az átlagnál! :)
2010. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A számból vetted ki a szót, csak nem akartam előítéleteskedni, de most vágtad ki a fát magad alatt!


Hogy miért??? Mert engem se zavarna, ha nem a szomszéd lenne! Mert ha a 424-es dízel mozdony menne el éjjel csak a házunk előtt az nem járna ilyen problémával. Mert itt is mennek el hangos autók, motorok, stb-i. De ha majd a szomszédod csinálná azt amit ő, majd akkor rájönnél, hogy mi a bibi! Semmi irigység! Sőt, ellenkezőleg sajnálni tudom csak őket, gondolom, mivel a gyerek szülei füstöléssel már szintén eljátszották magukat, gondolom hasonló okok végett kellett eladni a szép házukat a szomszéd faluban. De én ennek ellenére inkább megoldottam a problémámat. De ezt a hangzavart nem tudom kivédeni. Pedig nem vagyok haragba ennek ellenére velük. De nem bánnám ha itt is emberükre találnának, és odébb állna ez a család, egy másik faluba, egy disznóólba. Ha így adják lejeb mindig a lakhatási igényüket.

2010. máj. 16. 19:38
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nem vágtam magam alatt a fát, mert nem vitatkozni jöttem ide, hanem véleményt nyilvánítottam és azt mondtam, hogy ha éjjel csinálja, mert hogy ez mekkora "raj", akkor nagyon is megértelek és igazad van. próbálj meg beszélni vele, ha nem megy, fenyegesd meg, ha semmi nem megy, akkor 1 kis cukor a tankba, és az a motor már nem fog sokáig hangosan szólni... :D illetve onnantól sehogy se. de ha az előző kérdésemre egyből azzal válaszoltál volna, hogy igen, éjjel csinálja, és azért mert ezzel próbál felvágni, vagy akármi, akkor egyből máshogy álltunk volna egymáshoz ;) néha a higgadt beszéd célravezetőbb, mint egyből támadni!
2010. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akartalak megsérteni, de sajnos éjjel is többször csinálja,22,30-kor és 00,30-kor rendszeresen, sajnos. De ez a módszer nem megy, amit ajánlasz, szeretném egyenes törvényes úton véget vetni a normálatlan viselkedésének. Az önbíráskodás tőlem távol áll!
2010. máj. 16. 23:20
 10/16 anonim ***** válasza:
persze, én is csak erősen túloztam, de sajnos hivatalos út nincsen ilyenekre... :S
2010. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!