Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ködölő hígító spray használata...

Ködölő hígító spray használata hogyan?

Figyelt kérdés
fényezni szeretnénk az autón egy elemet és nem lesz telibe fújva csak a hibánál és vettünk ködölő sprayt megkérdeztem az eladót hogy hogyan kell ezt használni hogy jó legyen mivel szeretnék a két felületet össze ködölni hogy ne látszodjon nagyon a szín árnyalati külömbség a régi és az uj fényezés közt ..azt mondta hogy lépjek fel a weboldalukra és majd ott a bemutató videón mutatják feléptem és hát pont erről nincs bemutató videó.... amikor lefújuk a festékel, lakkal utána kell ezt rá fújni? csinált már-e valaki ilyent? (okoskodok kíméljenek ha nem értel hozzá minek fogol bele hasonlók... azért kérdezem meg itt)

2017. máj. 16. 21:43
 1/5 anonim válasza:
Megfújod színnel minden rétegnél egy kicsit tovább fújod de a végét mindig ködölöd.Utána jön a lakk. 2rétegben és azt is tovább fújod egy kicsit de azt már nem ködöld hanem fényesre fújd ki! Utána jön a ködölő egy kicsit fújsz a lakk szélére és még pár centit fújsz neki kifele ha megszárad utána meg megpolírozod
2017. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak vigyázz mert könnyen megfolyik a spray
2017. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ahogy kásosz mondja-,csak itt az összepolírozáson van a hangsúly!
2017. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ködölő spray...ugyan már!

Egy rendes polir ennyi kell,nem ilyen parasztvakítás!

2017. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vettem hozzá azt is polírt amit ilyenkor szoktak használni ugy hogy elvileg minden megvan hozzá köszi a válaszokat remélem jó lesz majd azért előtte még ugy is kiprobálom az egyik elemen mert az cserélve lesz ...
2017. máj. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!