Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Jog vagy Honda Dió?

Yamaha Jog vagy Honda Dió?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?? érveket is!!
2010. máj. 16. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A Jog mert minarelli blokkos, nagyon bevált konstrukció és sok hozzá az alkatrész.

Minarelli blokk van az Aprila sr50-ben, Malaguti f12 és f15-ben, Yamaha Aeroxban. Most csak a népszerűbbeket említettem de van még sok motor amit minarelli blokkal szereltek.

2010. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kell annyi érv. én zsákszámra hordtam be ezeket külföldről és nagyon jó motor. műszakilag megbízható és olcsó hozzá az alkatrész.
2010. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem jogom van. sosem vennék dio-t, mert tudom, hogy mi a különbség. megéri, hidd el.
2010. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jog,.. ahogy az első írta. Minőség&megbízhatóság,kiforrott technika,bőséges tuning és alkatrész ellátás.
2010. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt jól eltaláltad mert a honda dio, és a yamaha jog a legjobb robogó. Nekem honda diom van és még gyertyát se kellettem benne cserélni pedig 5 éve megvan és napi használatba van kivéve télen. És akko még azt mondják hogy a yamaha jobb. Jobban gyorsul. Én a yamaha jog-ot ajánlom.
2010. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 van, és mind a 2-t használjuk is nap mint nap. Olyan angy különbség nincs a 2 között. Én már mind2-t szedtem szét darabjaira, és láttam egymás mellett a kettőt. Én azt mondom h a Honda Dio, mert csak onna kiindulvah egyszerre vettük újonnan és én járok a Dio-val, nem vagyok könnyű(97kg) a feleségem a Jog-gal, és a Honda kevesebbszer volt javítva, mint a Yamaha. És szerintem az csak Honda a Honda! De sztem bármeiket is választod jól jársz velük!
2010. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mivel jobb a Yamaha?! le lehet írni!!!
2010. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hrobert76 válasza:
Hogy mivel jobb a yamaha jog? alkatrész ellátásban. másban nem
2021. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!