Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek?

Milyen autot vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok (fiu) és most nyáron szeretném madj megvenni az első kocsim. Már volt 2 peugeot robogom és hát elég szerviz tapasztalatot gyüjtöttem egész életemre (sokszor nagyon drágát kellett javítani). Kocsiban nem szeretném ugyan ezt. Egy olyan kocsit szeretnék ami nem túl nagy de elférünk haverokkal is ha elviszem őket, nem régi, olcso a fenntartása, ha szervizelni kell nem hagyom ott minden pénzem, ha lehet kicsit sportosabb de nem izomgép. Eggyetlen kikötésem hogy suzukit nem szeretnék. 1m forint körül nézegetek. eddig szóba jött fiat stilo, renault clio, opel astra classic de nincsen semmi kikötésem kérlek irjatok személyes tapasztalatokat, tanácsokat, ajáljatok. Előre is köszönöm mindenkinek.
2010. máj. 15. 20:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, a2-es 3-as hasznos tanácsokat adott, valamint az oldalkocsiis motor is jo volt sok jo tanácsot adtak, a többieknek köszönöm de ha valaki még ir akkor légyszives konkrét autokat irjatok ne csak egy márkát. Köszönöm szépen
2010. máj. 16. 10:02
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel nem lesz gondot ;) esetleg a motor gyenge neked, de legalább nem töröd össze magad :)


Hát a Renaultokat csak annyira ismerem h keresztanyámnak volt és nem panaszkodott, és újra azt vett.

[link] ebben ha tényleg ennyi km van akkor jóljársz vele.

2010. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én inkább a Suzukit javasolnám, de abból is a Swift GTi-t. 100 LE, 1.3-as motor, azért rendesen húz is, jól gyorsul, a városba tökéletes. Nekem van 4 db és semmi bajom velük. 13 évig rallyztam GTi-kkel, és tele van a nappalim serlegekkel.
2010. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
47%
Mercedes w 126:)
2010. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nissan Almera: 1milláért már találsz 2000 körülit esetleg klímásat (klíma nélkülit nem is vennék, de ez szubjektív), után gyártott alkatrész nem olyan vészes, és viszonylag megbízható autók.
2010. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy Corollát.Pl ezt: [link]

Olasz,vagy Francia autót ha lehet kerüld.Nagyon szervízigényes,és az elektronikája nem a legjobb,nekem mindkettő volt.Ha tettszenek,akkor Japán autót vegyél,azok a legmegbízhatóbb autók.De szerintem a Suzukit ne írd le!A legjobb autó amit vehetnél első autónak.Tuti azzal lenne a legkevesebb problémád,és a fenntartása is a legolcsóbb.Nekem is volt,és soha nem adtam volna el,ha nagyobb lenne.De nekem már családom van,és kicsi volt.

2010. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az Almera jó tipp, volt szerencsém anno épp egy 2000-eshez, nagyon jó kis kocsi.
2010. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én Honda Civicet vennék. ha megfelelne kicsit öregebb is, akkor talán az R típus is beleférne. az erős is, sportos, hely is van benne, és megbízható :) és a Renault nem rossz. a keresztapámnak 3 volt, még 2 megvan (a harmadikat ellopták) és meg van elégedve vele. de inkább Honda Civic (ha az erő is fontos, akkor Honda Civic type-R)
2010. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kis daihatsut!


Első autónak tökéletes, és egy százasból megvan átírással együtt..


Nem kell rátankolni a gatyádat és az alkatrész is fillérekbe kerül, bár nem jellemző hogy bármit is cserélni kellene rajta 20 éves kor alatt az ablaktörlőlapáton kívül..

2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Havanna barna Wartburg Tourist!
2010. máj. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!