Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy megy egy B1 (B125cm3)...

Hogy megy egy B1 (B125cm3) jogosítvány letétele?

Figyelt kérdés

Szeretnék holnap az autósiskolába bemenni megkérdezni, de Tőletek is megkérdezem.

Mindenképp autóra leteszem a jogsit először, vele együtt az A1-re, de még csak 16 éves leszek július végén.

Ha jól olvastam, már elkezdhettem volna, de autóra csak 17 évesen, A1-re meg már 16 évesen kaphatok jogsit.

Ha megkapom ugye autóra 17 évesen a jogsit, akkor motorra is csak akkor, vagy azt előtte még elvégezhetem hamarabb, és hamarabb megkapom?

Kapok külön órákat motorra is, vagy csak elméleti? (Szeretnék gyakorlatit is, habár tudtommal sok haszna nincs.)

Egy külön kérdés:

ETZ 125-el fogok kezdeni, ami 108 kg, viszont utána egy 600-as Honda Hornetre váltanék, ami 200 kg, és félő, hogy nem bírom el. (Nem vagyok izompacsirta, de edzek.)

Hozzá tudok majd szokni annak idején?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 2. 20:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ma nagyot csalódtam, és eléggé le vagyok törve. :(

2 éves jogsi kell a gyorsítotthoz, így muszáj leszek egész jogsit csinálni. :(

Annyiból viszont jó, hogy valamennyire tanulok is vezetni így

2017. máj. 4. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!