Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autóban a belső visszapill...

Egy autóban a belső visszapillantót feljebb lehet tenni? Csinált már ilyet valaki? Hogyan tudnám a leszedés után az új helyére visszaragasztani?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne kókányokd össze a szegény kocsit.... :(
2017. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Távol álljon tőlem :D Kisautóról van szó én meg magas vagyok és bizonyos helyzetekben zavar a kilátásban.
2017. ápr. 27. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Lakóhelyeden vagy annak közelében keressél meg egy olyan céget vállalkozást aki szélvédő cserével foglalkozik. Nekik minden technikai eszközük megvan ahhoz, hogy a belső visszapillantódat a neked megfelelő helyre tegyék , ragasszák. Tudod ők azok akik az összetört vagy megrepedt első szélvédőket cserélik és igen, visszateszik a régi visszapillantót az új szélvédőre/be.

Pl. [link]

2017. ápr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amelyik kocsinál én láttam, a visszapillantó elég nehezen lenne mozgatható, vagy kapcsolódik a rögzítés a tetőhöz is, vagy pedig a foglalat már eleve a szélvédőre van ragasztva, integrálva. Máskülönben hiába állsz neki kókányolni, ugyanúgy nem fogsz kilátni tőle. De nem is értem, ha a visszapillantó zavar, akkor az A oszlopokat már ki is vágtad?
2017. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lepattintod, beteszed a kesztyűtartóba és mehetsz utadra. A hiedelmekkel ellentétben a belső tükör nem kötelező tartozék. A rendelet szerint a kétoldali tükör kötelező, de a jobb oldali belül is elhelyezhető. Ha van jobb oldalon is tükör, akkor a belsőt leszedheted.


Lehet lepontozni!

:D

2017. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Igazad van, de gondolom, ő azért ki szeretne rajta látni hátra, csak rossz helyen van neki.
2017. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!