Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4db autó közül nem tudok...

4db autó közül nem tudok választani. Vélemények? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kritérium: 6000€ lenne rá ebben nincs benne a behozatal(tudom ez az ár csak a kiválasztott típusból csak alján lévőkre lesz elég, de ezzel tisztában vagyok). Mindenképp dízelt szeretnék, viszont nem tudom, hogy ezeknel a márkáknak/típusoknak melyik dízeleik a megbízhatóak?!Ebben is kérném a segítségüket.

1. Audi A4 (B7)

2. Saab 9-3 2008 körüli

3. Saab 9-5 2008 körüli

4. Cadillac BLS 2008-2009

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 26. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Jézus ereje......cadillac meg saab is van a listan....ráadasul dizel......mária!!

Ha jot akarsz magadnak csakis az audi!

2017. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tudsz dönteni, akkor csapj hozzá még kettőt és dobj egy dobókockával.
2017. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát ezek közül Én magam se tudnék dönteni XD
2017. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A saabokkal mi a baj?
2017. ápr. 26. 15:57
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kerdes most frankon komoly egy évekkel ezelőtt becsődölt és tönkrement,halott markával kapcsolatban?!?
2017. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik azt válasszad!!!! Audinál sem mindegy, hogy milyen motor van benne? Saabok ekte megbízhatatlanok, Cadillac-em még nem volt, de a dízelhez jók a vectra meg a saab (jót nem jelent :D ) alkatrészei. Mondjuk Cadillacba 2-ezres dízel motor elég vicces. Mondjuk az ajudiba is.
2017. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A Saab nem szar kocsi, és még jó pár évig meg fogsz kapni hozzá mindent, de azért ezek közül egyértelmű, hogy az Audi jöhet. Bár ha a kínálat aljában gondolkozol akkor tök mindegy, mert nagy eséllyel mindegyikkel be fogsz fürödni
2017. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor ti mit ajánlatok ezek helyett? Nagyjából belőhető a 4 alapján, hogy milyen stílusú/mekkora autók tetszenek.
2017. ápr. 26. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Ritkák a Saabok én ezért is szeretem őket, de nagyon meg kell nézni, hogy tényleg jó állapotút vegyél, mert akkor nem lesz vele gond. Ha esetleg gond lenne vele, akkor se horror az alkatrész ehhez, mert szinte totál Opel konstrukció (Vectra C). Az elektronika szeret szórakozni/behülyülni, de motorikusan megbízható autók.


Caddilac BLS: Igen közeli rokona a Saab 9-3-asnak. Az Epsilon padlólemezen fejlesztették ki, csak úgy, mint a Opel Vectrát és a Saab 9-3-ast. Ha amerikaiautó-mániás vagy, akkor vedd ezt. Nem mindennap találkoztik az enber ilyen autóval, a korát, állapotát, stb. figyelembe véve valószínűleg megéri az árát. Én mindenesetre nem venném meg, inkább egy olyan típust választanék, amiből több szaladgál, és van gyári szervíz. Az rendben van, hogy sok alkatrész jó hozzá az Opelből, de egy karosszéria elem vagy egy lámpabúra beszerzése lehet, hogy nem lenne egyszerű.


Az Audi az Audi. Magáéért beszél, de ha túlhajtott példányt fogsz ki, akkor azzal is megjárhatod. Másrészt drágábbak az alkatrészek hozzá, mert meg kell fizetni a márkát. Ez van.


Alternatíva: VW Passat B6-B7. Esetleg Passat CC. Én ezeket venném, de akár jó lehet a Ford Mondeo is. De ha már Audi, akkor ott a Mercédesz és a BMW is..

2017. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Ezek közül csak az Audi rendes autó. Na oké, nagyon király volt a Saab is, de a 2000-res évekre már csak a baj volt vele, most pedig már tilos olyasmit venni. Cadillacet pedig nem is akarnám minősíteni...
2017. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!