Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol az átverés? Vagy tényleg...

Hol az átverés? Vagy tényleg ennyivel jobb áron lehet itthon autót venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni kb 500ezrem van de német autót szeretnék ezért kb.14-15éves némt autót tudnék venni(első kocsim)

Nézegettem több német oldalt is ill. magyar oldalakat.

Na most azt nem értem h hogy lehet az h ugyan az a kocsi ua.széria ua.évjárat itthon olcsóbb mint németországban???

Pl egy 94-es 318-as bömbi kinnt olyan 2000-2500euró itthon 420ezer ft(1700eu).De ez csak egy példe.Tényleg bármelyik autót nézegettem itthon olcsóbb volt mint kinnt.

Ja és ezek az itthonuiak is szintén kinntről behozottak.

Akkor most hogy is van ez????

Német oldalt az e-bay-t néztem itthonról többet is de a használtautó.hu-t legjobban.


2010. máj. 14. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Osztrák az nem német
2010. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a múltkor valami weblapot olvasgattam erről.valami új átbaszási iparág van kifejlődőbe ezzel kapcsolatba.légy óvatos.
2010. máj. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kinn németbe megveszed, de haza is kell hoznod!ki is kell menned ami belekerül még +kesbe
2010. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nezz jobban utanna pl autoscout24.de oldalon.

Papirok nelkul lehet olcsobb vagy esetleg olyan ällapotban is van. En nemreg vettem itt svedben egy Mitsubishi Galantot, sokkal sokkal jobb äron mint otthon es vezetett szervizkönyves.

2010. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!