Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán le lehet...

Műszaki vizsgán le lehet karbonfóliázva az autón a motor háztető? (Opel Astra F)

Figyelt kérdés

Szóval le szeretném védeni a motorháztetőt karbon fóliával.

A hátsó ablakok le vannak sötétítve, de arról van bizonylat.

Ehhez szükséges valami intézkedés, vagy elég hogyha otthon fel rakom?

Szólhat érte a műszaki vizsgáztató vagy a rendőr?


2017. ápr. 24. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel optikai tuning így nem kell ehhez külön engedély meg bizonylat meg a sok marhaság. Nem egy autót látok amin évek óta fenn van a fólia mégis mennek az utcán, azoknak is biztos van érvényes műszakijuk úgy hogy rajta a fólia már évek óta, és biztos szóltak már volna rájuk ha akkora probléma lenne.

Nekem nincs fóliázva az autóm, hátsó ablakok le vannak sötétítve de azt az autó előző gazdája intézte, papírok vannak róla, műszakin mindig oda teszem az anyósülésre ott csak rápillantanak és ennyi.

2017. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy motorháztetőért még nem szólhatnak. A karoszzéria felületének a 60 (vagy talán 70, nem tudom pontosan) kell hogy a forgalmiba beírt színű legyen. Egy motroháztető bőven belefér, ha a tető és a csomagtartó is fóliázva lenne azért már valószínűleg szólnának.
2017. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Annyit azért javítanék az első válaszolón, hogy tényleg nem szólnak, de nem azért nem mert optikai tuning.
2017. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az autó tetején kívűl az egész karosszéria be van vonva fóliával.
2017. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor így nyugodt szívvel lefóliázhatom! :)
2017. ápr. 24. 23:17
 6/6 A kérdező kommentje:

És ha fehér karbon fóliát teszek a többi helyre az helyes?

Mivel fehér az autó színe, jó ha mindenhol lefóliázom fehér karbonnal?

Vagy ebbe már bele tudnak kötni?

2017. ápr. 25. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!