Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet úgy előre KRESZ vizsgaid...

Lehet úgy előre KRESZ vizsgaidőpontot kérni, hogy még nem fejeztem be a tanulást az Etitánon?

Figyelt kérdés
Még csak az első 6 modult vettem át (egy hete kezdtem), holnap részvizsgázom online. Május 3. hetében leszek Magyarországon, csak akkor tudnám letenni az elméletit. Szerintetek, ha írok most az autósiskolának, akkor fenn fognak tartani nekem egy üres vizsgaidőpontot, vagy csak akkor, ha már befejeztem az E-Learning-et? (amit addigra biztos befejeznék) Ti amúgy mennyi idő alatt tanultátok meg az elméletet?

2017. ápr. 24. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik, hogy Magyarországon emailben nem intézünk semmit, csak ha rengeteg időnk van. Felhívnod őket és megkérdezned kb fele annyi idő lett volna mint bepötyögni a kérdést.
2017. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Elméleti vizsgára már most 1 hónap a várakozási idő,ez nyáron még több.

2.Tanfolyam elvégzésével tanfolyam igazolást állítanak ki,ezt követően adnak csak időpontot kresz vizsgára.


Én kb 2 hét alatt végeztem a tananyaggal,de ilyen-olyan adminisztrációs,illetve várakozási idők miatt,több hónap telt el,mire elkezdtem vezetni.

Manapság a jogosítvány szerzéshez türelem kel,ugyanis minimum félév mire kézhez kapod(főleg nyáron)

2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Én úgy jelentkeztem a vizsgára, hogy az előtte lévő napig meg se nyitottam az E-titánt.


Utána 1nap alatt "megtanultam" és hibátlan lett a KRESSZ tesztem.

DE ha teheted tanuld meg rendesen, mert én még utána is olvasgattam, tanultam a KRESSZ-t hogy gyakorlatban is menjen. Képzelheted 1nap ráfordítással mennyi maradt meg egy hét távlatában..


(Amúgy ha megcsináltad az összes modult akkor egy külön menüpontnál van a vizsga gyakorlása. Kb. 1az1-ben azok a kérdések vannak a vizsgán is.

2017. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már visszaírtak, és mondták, hogy kell az igazolás a tanfolyam elvégzéséről ahhoz, hogy vizsgaidőpontra kiírhassanak engem. Tudja valaki, hogy mi történik akkor, ha nem sikerül az egyik tesztet, vagy részvizsgát (modulzárót) teljesíteni? Lehet újra próbálkozni? Vagy előlről kell kezdeni a tanfolyamot?
2017. ápr. 25. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem "igazi" vizsgák,ùjra lehet kitölteni,illetve kell is,mert különben nem enged tovàbb.
2017. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet újra próbálni és nem kell az egész tanfolyamot újra kezdeni.
2017. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: honnan volt vizsgaigazolasod? En is ugy tudom hogy e-learningnel kell a vizsgaidoponthoz, meg egy nap alatt vegigcsinalni a 6*5-6 modult?
2017. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok.


A gyorsjogosítvány nevű iskolánál csináltam a jogosítványt. Bementem az irodájukba és kértem egy KRESSZ vizsga időpontot minél hamarabbra. Nem kértek semmi igazolást. Foglaltak nekem egy helyet a legközelebbi helyre.

És reggel 8kor elkezdtem a "tanulást" és este 11re befejeztem és hibátlanul meglett a vizsga. (Sajnos sok tapasztalatom van az utolsó percekben lévő tanulásról)

2017. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismét a #3-as vagyok.


Aki nem hisz nekem az írhat üzenetet, mert lefotóztam a tanulási statisztikát, hogy melyik nap mennyit tanultam a modulon keresztül.

2017. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!