Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol található fiat ducatoban...

Hol található fiat ducatoban a duda? Ugyanis nem szól és nemtudom hogy mi lehet a gond. Biztosíték rendben van. 2007 az autó és 2,3 tdi

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Ez az, amit eleve sosem használ értelmes ember! (40 éve vezetek, de még sosem használtam!)
2017. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor még nem vezettél eleget...
2017. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan mire kell a duda? Mi az, hoyg nem vezettem eleget? Minden nap megyek hosszabb távon, szóval azért nem lehet mondani, hogy túl keveset vezetek - csak nem vagyok idegbeteg.
2017. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell idegbetegnek lenni. De elég, ha mondjuk valaki elalszik egy zöldnél, és figyelmeztetni szeretnéd pár másodperc után, jó dolog megpöccinteni a dudát. Aztán adódhat bármilyen veszélyhelyzet, amikor a másikat valahogy figyelmeztetni kellhet, vagy esetleg figyelmetlen biciklist, zajcsökkentett fülhallgatóval az úton keresztbe áthaladni készülő meggondolatlan öngyilkosjelölt gyalogost, stb. stb. és ezeket mind csak figyelmeztetésre. Én sem az agyatlan nyomogatásra gondoltam. Szerintem legalább olyan jelentőségű, mint egy vészvillogó. Hiszen azt is az "elit" a főúton történő parkolás jelzésére használja csak, de amikor kell, akkor meg milyen jól jön. Na de nem offolok tovább.
2017. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!