Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg vagy Lada?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Wartburg vagy Lada?

Figyelt kérdés

Indítatást érzek arra hogy elcseréljem a Wartburgom egy Ladára. Egy kockát szeretnék a legjobban, sedant. Ugyanakkor rengeteget beleöltem már a kocsimba. Friss lengéscsillapítás, motor teljesen felújítva, új váltó, kuplung.. Szerintetek megérné a csere? Lenne aki cserélne, vagy inkább eladjam, és a pénzből vegyek újat? Ha eladnám, mennyiért érné meg így hogy teljesen felújítottam, műszakis egészen jövő decemberig, viszont a karosszéria korrodált?


Nem szeretnék bukni a pénzemből és energiámból, ezért mindenképpen egy hasonló állapotú példányt szeretnék. Szóval technikailag legyen jó, kivülről mindegy. Szerintetek kapnék érte egy ilyen Ladát, vagy nagy a hézag az áruk közt?



2017. ápr. 15. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

9.

Azért ennyire ne rugaszkodjunk már el a valóságtól. 1000 euró körül nem közepes, hanem annál lényegesen jobb állapotú Wareszokat árulnak tőlünk nyugatra.

[link]

Az más kérdés, hogy ez valóban sokszorosa annak, amit nálunk a vastelepeken adnának érte.

És a Lada lenne a "komolyabb gép", amit a 10000 euróból össze tudtál hozni?

2017. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha kell megtudom adni az elérhetőségét a vevőnek, beszélhetsz vele, nem hazudtam az eladási árról.


A kérdésre a válasz pedig: igen, de nem költöttem rá a teljes összeget. A végén kb. 1,5 millióban állt meg. Komoly gép alatt azt értem, ami versenypályán is megállja a helyét ÉS élvezet vele a vezetés. Nálam speciel nem attól lesz egy autó élvezhető, hogy kényelmes, nyugodt vagy bármi más hasonló jelzőt rá lehet aggatni, hanem például hogy az irányításom alatt azt "csinálja" amit én szeretnék és pontos visszajelzés az útról is. Erre EGYIK széria autó sem képes, legalábbis pár tíz millió Forint alatt. Lada azokhoz képest szinte ingyen van.

2017. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!