Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi adhat furcsa kerregő...

Mi adhat furcsa kerregő hangot az autóban?

Figyelt kérdés
Peugeot 1.4hdi: Ma reggel munkába menet az első 24 kilóméteren nem volt semmi gond, rendesen bemelegedett a motor is mire beértem Volna, de az utolsó 1 kilóméteren elkezdet alapjáraton kerregni egy kigyorsítás után, mintha küllők közé érintenénk egy fadarabot, kb, ahogy lassultam úgy lassult a kerregés is. Nem hiszem, hogy berezonálna valami, mert akkor miért nem csinálta ezt azon a 24 kilóméteren reggel? A kuplungot cserélni kell mert recseg sokszor de biztos, hogy nem az volt mert a motortértől jött a hang. Kívülről nem hallottam semmit, belülről inkább. A szíjak sem voltak lazák, nem láttam kívülről semmi leváló kis darabot ami hozzáért volna a vezérléshez, pár addig is lógó kábel volt ott, és egy a turbó csőn lévő hőpajzsot fogó csavar volt kiszakadva a hőpajzsból de ezen kívül semmi. Esetleg valaki akinek hasonló problémája volt! Az autó menettulajdonságai nem változtak, ugyan úgy húz, nem melegszik előbb, minden működik rajta. Minden ötletet szívesen veszek, előre is köszi!

2017. ápr. 7. 19:58
 1/3 anonim válasza:
kinyomócsapágy esetleg? tud adni érdekes hangokat
2017. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kinyomott kuplungnál nem hallatszik ez a hang, szóval nem hiszem, hogy az lenne, mert az kinyomottnál is hallatszana. Esetleg más ötlet?
2017. ápr. 8. 10:06
 3/3 anonim válasza:
Pont hogy kinyomott kuplugnál halkul el szerinfem ő lesz az :) [link]
2017. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!